Přijmout / odmítnout se nezobrazuje

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Odpovědět
jozinzbazin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: úte lis 18, 2008 18:32
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Přijmout / odmítnout se nezobrazuje

Příspěvek od jozinzbazin »

Mám nainstalované SPB ve verzi 3.5.1. Při příchozím hovoru se mi ukazoval hezký screen, kde byla pod sebou dvě obdélníková tlačítka Přijmout /Odmítnout. Myslím, že je to součástí SPB. Jen jsem si, trouba, vyzkoušel Iconsoft, který se mi nelíbil a tak šel hned pryč. Jenže od té doby, když mi přijde hovor, tak se mi tam ukazuje jen takový hnusný černobílý čtvereček, ve kterém se ukáže kdo volá. Myslím, že je to standardní součástí ROMky. Chtěl bych zpátky ten screen od SPB. Fakt jsem se s tím mordoval, ale nějak mi to nejde dostat zpět. Pokud někdo ví, prosím o radu. Díky.
JZB

P.s. Já vím, že je zde možnost nainstalovat třeba S2U2 a pak používat jejich screen, ale to považuji za zbytečné, protože to od SPB mi plně vyhovovalo.
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 616
Registrován: ned srp 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Bydliště: Košice

Přijmout / odmítnout se nezobrazuje

Příspěvek od matelkoxxl »

a preinstalovat spb si neskusal???
jozinzbazin
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: úte lis 18, 2008 18:32
Zařízení: HTC Desire
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Přijmout / odmítnout se nezobrazuje

Příspěvek od jozinzbazin »

To matelkoxxl: víš, že jsem si myslel, že bys to mohl vědět :?: :?: :lol: No, nezkoušel jsem to přeinstalovat, protože to mám fakt nastavený podle svýho gusta a dost jsem si s tím vyhrál. To beru jako poslední možnost, i když mi asi nic jiného nezbude. :roll:
JZB

EDIT:
Tak jsem to nevydržel a reinstalnul. Kupodivu (tedy pro mě :lol: ) mi téměř všechna nastavení zůstala 8-) Zatím neověřeno, zda to nebylo zbytečné. Prověřím zítra.
JZB

EDIT:
Tak se to neopravilo :twisted: Btw - měl jsem na mysli, aby mi zůstala tato tlačítka (pozadí nerozhoduje).
http://farm4.static.flickr.com/3530/398 ... 68a2_o.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
JZB
bizak
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát bře 13, 2009 7:50
Zařízení: MDA Compact IV

Přijmout / odmítnout se nezobrazuje

Příspěvek od bizak »

Podle me nema toto s SPB nic spolecneho. Jde o soucast ROM. Tak bych hledal chybu spise tam.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů