U miriho ROM od verze 6,5 mam problem s IGO verze 8.3.2.64873 a je jedno jako tam mam nahranou rom.Nezkousel jsem jen tu s manilou. Problem spociva v tom, ze kdyz chci zadat misto (mesto, souradnice) tak mi v radku pro zadani zacnou naskakovat same pismena "aaaaaa" a jeste to stale pipa.
-- doplnění předchozího příspěvku (pát lis 20, 2009 10:05) --
Takze vse se nakonec vyresilo nahranim novejsiho IGO
-- doplnění předchozího příspěvku (pon lis 23, 2009 6:13) --
Takze zavada se projevila i v novejs verzi

Zjistil jsem ale proc to dela. Problem se projevi, pokud v nastaveni IGO zadam podsviceni trvale zapnuto, jinak ne.
Nevite nekdo v cem muze byt problem?