Miriho ROM - IGO (problem s verzi 8.3.2.64873)

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
User avatar
Rady
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 198
Joined: Sun Dec 03, 2006 8:55
Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
Location: Bánov
Contact:

Miriho ROM - IGO (problem s verzi 8.3.2.64873)

Post by Rady »

U miriho ROM od verze 6,5 mam problem s IGO verze 8.3.2.64873 a je jedno jako tam mam nahranou rom.Nezkousel jsem jen tu s manilou. Problem spociva v tom, ze kdyz chci zadat misto (mesto, souradnice) tak mi v radku pro zadani zacnou naskakovat same pismena "aaaaaa" a jeste to stale pipa.

-- doplnění předchozího příspěvku (pát lis 20, 2009 10:05) --

Takze vse se nakonec vyresilo nahranim novejsiho IGO :)

-- doplnění předchozího příspěvku (pon lis 23, 2009 6:13) --

Takze zavada se projevila i v novejs verzi :???: Zjistil jsem ale proc to dela. Problem se projevi, pokud v nastaveni IGO zadam podsviceni trvale zapnuto, jinak ne.

Nevite nekdo v cem muze byt problem?
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest