neupozorní na email
Posted: Fri Nov 06, 2009 11:09
Ahoj, chci se zeptat htc mě neupozorní na novy email stahování mám nastavené po 10min a o novém emailu se dozvím až htc probudim, do té doby se o emailu nedozvím, nebliká dioda ani nezazní tón, dá se s tím něco dělat?
-- doplnění předchozího příspěvku (ned lis 08, 2009 8:16) --
windows 6.5 problém vyřešil
-- doplnění předchozího příspěvku (ned lis 08, 2009 8:16) --
windows 6.5 problém vyřešil