neupozorní na email

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
Johny-D
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 63
Joined: Fri Apr 04, 2008 6:53

neupozorní na email

Post by Johny-D »

Ahoj, chci se zeptat htc mě neupozorní na novy email stahování mám nastavené po 10min a o novém emailu se dozvím až htc probudim, do té doby se o emailu nedozvím, nebliká dioda ani nezazní tón, dá se s tím něco dělat?

-- doplnění předchozího příspěvku (ned lis 08, 2009 8:16) --

windows 6.5 problém vyřešil
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest