kolébka s baterkou a mms
Posted: Wed Oct 28, 2009 13:04
měl bych 2 otázky ( nenašel jsem žeby se to tu řešilo ) jestli jo tak prominte.
1- myslíte si , že se baterka ničí kdyz mám hd pořad připojeno k elektrické siti přez kolébku ?
2, nevíte prosím jak a kde nastavit mms aby fungovaly ? sim kartu mám nastavenou a kdyz chci poslat obrázek jako mms pořad se mi neodešle o spadne do složky outbox.
děkuji všem za rady.
1- myslíte si , že se baterka ničí kdyz mám hd pořad připojeno k elektrické siti přez kolébku ?
2, nevíte prosím jak a kde nastavit mms aby fungovaly ? sim kartu mám nastavenou a kdyz chci poslat obrázek jako mms pořad se mi neodešle o spadne do složky outbox.
děkuji všem za rady.