Page 1 of 1

kolébka s baterkou a mms

Posted: Wed Oct 28, 2009 13:04
by TMASKA
měl bych 2 otázky ( nenašel jsem žeby se to tu řešilo ) jestli jo tak prominte.

1- myslíte si , že se baterka ničí kdyz mám hd pořad připojeno k elektrické siti přez kolébku ?

2, nevíte prosím jak a kde nastavit mms aby fungovaly ? sim kartu mám nastavenou a kdyz chci poslat obrázek jako mms pořad se mi neodešle o spadne do složky outbox.

děkuji všem za rady.

kolébka s baterkou a mms

Posted: Wed Oct 28, 2009 13:29
by Stano
Neviem ako u PPC ale u NTB stále nabíjanie batérie znižuje životnosť ako aj výdrž.