kolébka s baterkou a mms

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
TMASKA
smartguru
smartguru
Posts: 581
Joined: Fri May 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

kolébka s baterkou a mms

Post by TMASKA »

měl bych 2 otázky ( nenašel jsem žeby se to tu řešilo ) jestli jo tak prominte.

1- myslíte si , že se baterka ničí kdyz mám hd pořad připojeno k elektrické siti přez kolébku ?

2, nevíte prosím jak a kde nastavit mms aby fungovaly ? sim kartu mám nastavenou a kdyz chci poslat obrázek jako mms pořad se mi neodešle o spadne do složky outbox.

děkuji všem za rady.
Stano
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 102
Joined: Thu Aug 13, 2009 11:35
Zařízení: HTC Desire

kolébka s baterkou a mms

Post by Stano »

Neviem ako u PPC ale u NTB stále nabíjanie batérie znižuje životnosť ako aj výdrž.
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest