Page 1 of 1

HTC Weather Master Rhodium, problémy - řešení

Posted: Sun Oct 04, 2009 10:48
by TMASKA
Vím že se to řeší na x,y forech , ale vyřešil prosím vás někdo problém s přidávaním měst do touch flo na htc hd ??? snažím se už od rána s několika weather programama a počasí na touchflo pořád restartuje. mám wm 6.5. ----- dík za rady

HTC Weather Master Rhodium, problémy - řešení

Posted: Sun Oct 04, 2009 21:55
by Mong3R
Nevím, ale jak na WM6.1 tak na WM6.5 to funguje stejně. Testni to od tud:

http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... &start=105" onclick="window.open(this.href);return false;

HTC Weather Master Rhodium, problémy - řešení

Posted: Mon Oct 05, 2009 15:07
by TMASKA
dik za snahu chlape ale vzdavam to - nejde to . mam rom onkolog lite.
zkusim se poptat jeste tam ( predtim me to nenapadlo )