HTC Weather Master Rhodium, problémy - řešení

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
TMASKA
smartguru
smartguru
Posts: 581
Joined: Fri May 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

HTC Weather Master Rhodium, problémy - řešení

Post by TMASKA »

Vím že se to řeší na x,y forech , ale vyřešil prosím vás někdo problém s přidávaním měst do touch flo na htc hd ??? snažím se už od rána s několika weather programama a počasí na touchflo pořád restartuje. mám wm 6.5. ----- dík za rady
Mong3R
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 275
Joined: Mon Nov 17, 2008 18:03
Zařízení: SGN II + Lumia 930
Location: Ostrov (KV)

HTC Weather Master Rhodium, problémy - řešení

Post by Mong3R »

Nevím, ale jak na WM6.1 tak na WM6.5 to funguje stejně. Testni to od tud:

http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... &start=105" onclick="window.open(this.href);return false;
TMASKA
smartguru
smartguru
Posts: 581
Joined: Fri May 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

HTC Weather Master Rhodium, problémy - řešení

Post by TMASKA »

dik za snahu chlape ale vzdavam to - nejde to . mam rom onkolog lite.
zkusim se poptat jeste tam ( predtim me to nenapadlo )
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest