Kde najdu "About" na WM 6.5?

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
niky79
smartguru
smartguru
Posts: 539
Joined: Sat Sep 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Kde najdu "About" na WM 6.5?

Post by niky79 »

Zdravim, mam legalne koupeny Resco Explorer a po vymeme ROM za nejakou s WM 6.5 hledam sekci "About", kde bych zadal sve jmeno, ktere vyzaduje Resco Explorer. Bohuzel, "nastaveni" me nasmeruje na nastaveni ve stylu Touchflo, kde takovou polozku nemohu najit. Nevite, kde to hledat? Pripadne, kde to najit v registrech?
Stano
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 102
Joined: Thu Aug 13, 2009 11:35
Zařízení: HTC Desire

Kde najdu "About" na WM 6.5?

Post by Stano »

žeby start - settings - system - about ?
niky79
smartguru
smartguru
Posts: 539
Joined: Sat Sep 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Kde najdu "About" na WM 6.5?

Post by niky79 »

Stano: tys necetl, co jsem psal, ze? Takze zopakuji :)

"Bohuzel, "nastaveni" me nasmeruje na nastaveni ve stylu Touchflo, kde takovou polozku nemohu najit."
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Kde najdu "About" na WM 6.5?

Post by Jiří Hrma »

Nevím jakou verzi TF3D v té neofiko ROM máš, ale co když ji vypneš a budeš používat klasickou Today, ani potom se tam nedostaneš?
niky79
smartguru
smartguru
Posts: 539
Joined: Sat Sep 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Kde najdu "About" na WM 6.5?

Post by niky79 »

No, je tam ta Manilla 2.5, takze ani nejde vypnout.

ALe uz jsem na to nahodou prisel. Kdyz najedu na posledni Zalozku Nastaveni, je tam prave SW tlacitko Nastaveni, ktere ty ikony zobrazi :)
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest