Zdravim. Chtěl bych se zeptat, jestli O II podporuje i multitouch? Předem díky za info.
multitouch?
Posted: Sat Sep 26, 2009 17:04
by Jiří Hrma
Ne, zatím žádný WM komunikátor na trhu multitouch neumí. V omezené formě jej nabídne HTC Leo (jen v některých aplikacích od HTC jako třeba obrázky - album jej bude možné využívat, v celém OS ale nikoliv). To by měly nabízet až WM7.