Ahoj, prosím Vás nefunguje mi když u kontaktu zmáčknu tlačítko volat, jen problikne a nic se neděje. Když kliknu na tlačítko pro psaní zprávy nebo emailu, tak to funguje.
Když zmáčknu normální tlačítko pro volat, tak se mi objeví Keypad a pak musím ještě zmačknout Talk, aby to začlo vytáčet.
Ví někdo, čím to je? Myslel jsem si, že je to programem Audio Call Record (ACR 1.2.2), tak jsem ho odinstaloval, ale dělá to furt.
Nefunguje dotykové tlačítko "volat"
-
Radek Hübl
- smartstar

- Posts: 862
- Joined: Fri Aug 24, 2007 19:59
- Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
- Location: Ústí nad Orlicí
Nefunguje dotykové tlačítko "volat"
Je to nějakým softem, přsně to samé se stalo na TP2 mamky od přítelkyně. Doporučil jsem ji HR, ale ona postupně odinstalovala různé softy a nakonc to pomohlo. Zkus jít postupně, podle toho co jsi kdy instaloval...
-
Jikoun
- přispěvatel

- Posts: 124
- Joined: Sat Aug 29, 2009 16:59
- Zařízení: Nokia Lumia 1020, HTC 7 Trophy na prodej
- Contact:
Nefunguje dotykové tlačítko "volat"
Já si taky myslím, teď když zapnu mobil, tak se mi objeví hláška The file "ACRBase" cannot be opened bla bla bla a mobil se sekne, přitom jsem ACR odinstaloval a nikde mezi programy už ho nemám... Teď už se do něj ani nedostanu, takže budu muset udělat hard reset
.
EDIT: Tak jsem se do něj dostal bez resetu, ale nevím co dál, aspoň aby zmizela ta hláška o ACRBAse.
EDIT: Tak jsem se do něj dostal bez resetu, ale nevím co dál, aspoň aby zmizela ta hláška o ACRBAse.
-
Radek Hübl
- smartstar

- Posts: 862
- Joined: Fri Aug 24, 2007 19:59
- Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
- Location: Ústí nad Orlicí
Nefunguje dotykové tlačítko "volat"
Tak tady už pomůže jedine jedna rada a to: Zálohovat, zálohovat a zálohovat!
-
Jikoun
- přispěvatel

- Posts: 124
- Joined: Sat Aug 29, 2009 16:59
- Zařízení: Nokia Lumia 1020, HTC 7 Trophy na prodej
- Contact:
Nefunguje dotykové tlačítko "volat"
Však zálohu jsem udělal odpoledne, o to nic
.
EDIT: Tak super, zálohou, kterou jsem dělal 1.9. jsem to zachránil a vše je v pohodě. Zkoušel jsem i tu ze dneška, ale to bylo úplně v pr... Nefungovaly ani kontaky ani některý položky v menu. Dobře to dopadlo a asi to dělal ten ACR, jak to tak vypadá.
EDIT2: Tak se to udělalo znova. Nevím co to dělá, ACR už v mobilu nemám.
Má někdo stejnou zkušenost?
EDIT: Tak super, zálohou, kterou jsem dělal 1.9. jsem to zachránil a vše je v pohodě. Zkoušel jsem i tu ze dneška, ale to bylo úplně v pr... Nefungovaly ani kontaky ani některý položky v menu. Dobře to dopadlo a asi to dělal ten ACR, jak to tak vypadá.
EDIT2: Tak se to udělalo znova. Nevím co to dělá, ACR už v mobilu nemám.
Má někdo stejnou zkušenost?
Who is online
Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest