Nefunguje dotykové tlačítko "volat"

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
Jikoun
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 124
Joined: Sat Aug 29, 2009 16:59
Zařízení: Nokia Lumia 1020, HTC 7 Trophy na prodej
Contact:

Nefunguje dotykové tlačítko "volat"

Post by Jikoun »

Ahoj, prosím Vás nefunguje mi když u kontaktu zmáčknu tlačítko volat, jen problikne a nic se neděje. Když kliknu na tlačítko pro psaní zprávy nebo emailu, tak to funguje.
Když zmáčknu normální tlačítko pro volat, tak se mi objeví Keypad a pak musím ještě zmačknout Talk, aby to začlo vytáčet.
Ví někdo, čím to je? Myslel jsem si, že je to programem Audio Call Record (ACR 1.2.2), tak jsem ho odinstaloval, ale dělá to furt.
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Posts: 862
Joined: Fri Aug 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Location: Ústí nad Orlicí

Nefunguje dotykové tlačítko "volat"

Post by Radek Hübl »

Je to nějakým softem, přsně to samé se stalo na TP2 mamky od přítelkyně. Doporučil jsem ji HR, ale ona postupně odinstalovala různé softy a nakonc to pomohlo. Zkus jít postupně, podle toho co jsi kdy instaloval...
Jikoun
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 124
Joined: Sat Aug 29, 2009 16:59
Zařízení: Nokia Lumia 1020, HTC 7 Trophy na prodej
Contact:

Nefunguje dotykové tlačítko "volat"

Post by Jikoun »

Já si taky myslím, teď když zapnu mobil, tak se mi objeví hláška The file "ACRBase" cannot be opened bla bla bla a mobil se sekne, přitom jsem ACR odinstaloval a nikde mezi programy už ho nemám... Teď už se do něj ani nedostanu, takže budu muset udělat hard reset :-(.

EDIT: Tak jsem se do něj dostal bez resetu, ale nevím co dál, aspoň aby zmizela ta hláška o ACRBAse.
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Posts: 862
Joined: Fri Aug 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Location: Ústí nad Orlicí

Nefunguje dotykové tlačítko "volat"

Post by Radek Hübl »

Tak tady už pomůže jedine jedna rada a to: Zálohovat, zálohovat a zálohovat!
Jikoun
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 124
Joined: Sat Aug 29, 2009 16:59
Zařízení: Nokia Lumia 1020, HTC 7 Trophy na prodej
Contact:

Nefunguje dotykové tlačítko "volat"

Post by Jikoun »

Však zálohu jsem udělal odpoledne, o to nic :-).

EDIT: Tak super, zálohou, kterou jsem dělal 1.9. jsem to zachránil a vše je v pohodě. Zkoušel jsem i tu ze dneška, ale to bylo úplně v pr... Nefungovaly ani kontaky ani některý položky v menu. Dobře to dopadlo a asi to dělal ten ACR, jak to tak vypadá.

EDIT2: Tak se to udělalo znova. Nevím co to dělá, ACR už v mobilu nemám.
Má někdo stejnou zkušenost?
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest