Page 1 of 1

Obrázky z Outlooku

Posted: Fri Sep 04, 2009 15:38
by nosferatak
Dobrý den,
Udělal jsem HardReset, po připojení na Exchange server kde mam kontakty s obrázky a následné synchronizaci tak se ke kontaktům nestáhli obrázky. Dříve na jiném modelu to fungovalo, nevíte v čem je problém? Nechápu, že to fungovalo dříve a teď ne. Samozřejmě, že u kontaktů na Exchange serveru zůstali obrazky i v mém outlooku pouze do mobilu se nepřetáhli.