Obrázky z Outlooku

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
nosferatak
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 51
Joined: Sun Mar 30, 2008 21:25
Zařízení: HTC Desire HD

Obrázky z Outlooku

Post by nosferatak »

Dobrý den,
Udělal jsem HardReset, po připojení na Exchange server kde mam kontakty s obrázky a následné synchronizaci tak se ke kontaktům nestáhli obrázky. Dříve na jiném modelu to fungovalo, nevíte v čem je problém? Nechápu, že to fungovalo dříve a teď ne. Samozřejmě, že u kontaktů na Exchange serveru zůstali obrazky i v mém outlooku pouze do mobilu se nepřetáhli.
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest