Page 1 of 1

Budík

Posted: Fri Sep 04, 2009 10:09
by ladik1983
mam prosbicku, jde nejak v registrech zmenit cas odlozeni budiku, defaultne je 5min ja bych potreboval 10min, je to mozne, nikde jsem to nenasel, diky moc predem