Budík

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
ladik1983
nováček
nováček
Posts: 48
Joined: Sat Aug 15, 2009 14:22
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

Budík

Post by ladik1983 »

mam prosbicku, jde nejak v registrech zmenit cas odlozeni budiku, defaultne je 5min ja bych potreboval 10min, je to mozne, nikde jsem to nenasel, diky moc predem
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest