Page 1 of 1

jaky doporucujete prehravac

Posted: Wed Aug 19, 2009 9:04
by ladik1983
zdravim, jaky pouzivate prehravace ve vasem D2? vyzkousel jsem CorePlayer i TCPMP a oba nejak nefachaji...oba ve verzi pro WM 6.1 - Core sice spusti ale hraje trhave napr. WMV soubor, TCPMP vubec neprehraje ani s hafo kodekama

jaky doporucujete prehravac

Posted: Wed Aug 19, 2009 10:51
by IkE Blaster
Zkus Nitrogen... A proboha hledej, neptej se rovnou. Řešilo se to tu předevčírem

http://www.freewarepocketpc.net/ppc-dow ... layer.html