jaky doporucujete prehravac
Posted: Wed Aug 19, 2009 9:04
zdravim, jaky pouzivate prehravace ve vasem D2? vyzkousel jsem CorePlayer i TCPMP a oba nejak nefachaji...oba ve verzi pro WM 6.1 - Core sice spusti ale hraje trhave napr. WMV soubor, TCPMP vubec neprehraje ani s hafo kodekama