jaky doporucujete prehravac

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
ladik1983
nováček
nováček
Posts: 48
Joined: Sat Aug 15, 2009 14:22
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

jaky doporucujete prehravac

Post by ladik1983 »

zdravim, jaky pouzivate prehravace ve vasem D2? vyzkousel jsem CorePlayer i TCPMP a oba nejak nefachaji...oba ve verzi pro WM 6.1 - Core sice spusti ale hraje trhave napr. WMV soubor, TCPMP vubec neprehraje ani s hafo kodekama
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2379
Joined: Sat Jan 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Location: Písek
Contact:

jaky doporucujete prehravac

Post by IkE Blaster »

Zkus Nitrogen... A proboha hledej, neptej se rovnou. Řešilo se to tu předevčírem

http://www.freewarepocketpc.net/ppc-dow ... layer.html
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest