Page 1 of 1

nefunkcne datove spojenia a rozsypany displej

Posted: Wed Aug 19, 2009 9:03
by Putcha
Dnes sa mi stalo, ze ked som TD2 prebudil power buttonom, tak som mal rozsypany cely displej...
Najskor bol sedy s RGB pixelmy, kym som stihol vybrat Kaisera aby som to odfotil, tak sa zasa uspal a po prebudeni bol zasa roszypany displej, podla rozmiestenia tipujem ze ide o notifications. SR pomohol, ale ked som sa chcel potom pripojit na net cez HSDPA alebo EDGE ani jedno nejde. Sa mi uz 2x pred tym stalo ze sa mi ciastocne rozsypal displey (vzdy len 1 plugin na today obrazovke), ale dnes sa komplet cely rozsypal... Mate nekdo podobnu skusenost?
Image
Image
Sorry za kvalitu fotiek, mal som len Kaisera na fotenie...

Rozsypany displej a nasledne nefunkcne datove spojenia

Posted: Wed Aug 19, 2009 9:48
by Putcha
Po HR internet zasa funguje.

Edit: Po dalsom HR zasa net nejde :/

Rozsypany displej a nasledne nefunkcne datove spojenia

Posted: Wed Aug 19, 2009 10:28
by wakkee
sice nemam problem s rozsypanym dipsplayom ale z nicoho nic mi prestali chodit datove prenosy.
Zmagorilo sa mi zariadenie a musel som spravit soft restart a od vtedy su data nedostupne. Velmi sa mi nechce do hard resetu. Ma niekto napad ako ich opat rozbehat?

Rozsypany displej a nasledne nefunkcne datove spojenia

Posted: Wed Aug 19, 2009 10:35
by Putcha
Ja uz robim 6. HR kvoli tomu a stale bez vysledku...
btw jak sa ti zmagorilo zariadenie?

Rozsypany displej a nasledne nefunkcne datove spojenia

Posted: Wed Aug 19, 2009 11:02
by wakkee
Mal som pripojene ako data storage a po odpojeni kabla sa mi spytal ci chcem downgradovat iGO (netusim ako ho to napadlo). Kedze display bol locknuty, nedalo dat ze nechcem vykonat downgrade ale zase som ho nemohol odlockovat lebo po stlaceni unlock jej potvrdenie bolo pod touto hlaskou. Jedine riesenie bolo soft reset. Po nom mi nastartoval telefon ale uz na hornej liste som videl ze ikonka s datovymi prenosmi je cervena a neda sa nikam pripojit. Skusal som konfiguraciu nastaveni ale nema to na to vplyv. Dokonca sa mi nedalo dovolat aj ked ukazovalo ze mam plny signal ale ja som sa dovolat mohol. Vzhladom na to ze to pouzivam ako pracovny nastroj, trochu dost ma to nasralo a urcite pocas dna nemozem vykonat HR aj ked sa potrebujem pripojit koli mailom na net.

Rozsypany displej a nasledne nefunkcne datove spojenia

Posted: Wed Aug 19, 2009 11:08
by wakkee
mam oficialnu ROM bez tweakov. Podotykam ze telefon este rano uplne normalne fungoval az to toho soft resetu.

Rozsypany displej a nasledne nefunkcne datove spojenia

Posted: Wed Aug 19, 2009 11:12
by Putcha
No to iGO bude mat na svedomi asi instalacka na karte co sa spusti po kazdom vlozeni karty (a tak sa aj sprava ked pouzivas mass storage cez TD2...)
Mne sa to tiez stalo po Soft Resete, ale pozadie ikonky H alebo E nemam cervenu ale taku sachovnicu biela/cierna. Skusal som vymazat vsetky datove profily a nastavit cez connection wizard - nepomohlo, rucne som nastavil pripojenie - tiez nepomohlo. Uz neviem co s tym moze byt.

Edit: tiez offic ROMka1.39.479.1 (47382) wwe [4/7/2009], Radio: 3.43.25.19
mam ho po HR takze cista ROM a nejde... Tiez rano este pred tym soft resetom vsetko islo

Rozsypany displej a nasledne nefunkcne datove spojenia

Posted: Wed Aug 19, 2009 11:21
by wakkee
cervenu ikonku mam koli alternativnemu taskbaru. Prave robim backup a skusim HR ci to nabehne. Nevidim ale ziaden sposob ako dokaze soft reset disablovat datove prenosy.

Rozsypany displej a nasledne nefunkcne datove spojenia

Posted: Wed Aug 19, 2009 11:25
by Putcha
Mne to pripada ze to bude nejaka HW zavada, ktoru prave sposbil ten SR, ked uz ani HR nepomaha.

Rozsypany displej a nasledne nefunkcne datove spojenia

Posted: Wed Aug 19, 2009 11:27
by wakkee
znie to zvlastne, hlavne preto ze sa to stalo dnes rano. Zeby soudruzi z taiwanu zabudovali nejake ku*vitko :evil:

Rozsypany displej a nasledne nefunkcne datove spojenia

Posted: Wed Aug 19, 2009 11:28
by Putcha
Tiez ma to napadlo :-D

Rozsypany displej a nasledne nefunkcne datove spojenia

Posted: Wed Aug 19, 2009 11:31
by Putcha
Pocuj vidim ze si z BA jak ja, akeho mas operatora? ci nebude nejaky vypadok.... Ja mam T-Mobile

Rozsypany displej a nasledne nefunkcne datove spojenia

Posted: Wed Aug 19, 2009 11:35
by wakkee
takze ani po HR to nejde. Hej som z BA a mam T-mobile. Ale kolega ma iPAQ tiez u T-mobile a funguju mu data uplne v pohode a sedi vedla mna. Takze jedine ze by T-mobile blokoval HTC :))

nefunkcne datove spojenia a rozsypany displej

Posted: Wed Aug 19, 2009 11:44
by Putcha
No ja som teraz prehodil SIM do Kaisera a tiez to tam nefici, a pritom mam plny signal... Vypise tu istu hlasku co je na fotke v 1. prispevku...
Cim dalej tim zaujimavejsie.

nefunkcne datove spojenia a rozsypany displej

Posted: Wed Aug 19, 2009 11:49
by wakkee
ja som zase dal kartu z druheho sluzobaku kde je tiez tmobile a tiez nejde siet. Kolega si teraz restartoval iPAQa a datove prenosy su blokovane. Takze s najvacsiou pravdepodbnostou je chyba v tmobile :twisted:

Edit:
takze skusil na iPAQu pripojenie a nakoniec sa mu to rozbehlo. Takze opat netusim co to moze byt. Doma mam dalsieho iPAQa a po praci to skusim tam. Co ma ale viac serie tak nejde spustit restore backupu :evil:

nefunkcne datove spojenia a rozsypany displej

Posted: Wed Aug 19, 2009 11:54
by Putcha
Mne asi na treti pokus stranku na Kaiserovi naloadovalo (daval som wap.imhd.sk) ale hned hodilu tu hlasku a bolo odpojene a uz sa znova nepripojil...

nefunkcne datove spojenia a rozsypany displej

Posted: Wed Aug 19, 2009 12:12
by wakkee
pozical som si sim kartu od kolegu co ma orange a bez problemov sa mi pripojil na 3G siet. Takze zacinam mat pocit ze to vazne ma nieco spolocne s T-Mobile.

nefunkcne datove spojenia a rozsypany displej

Posted: Wed Aug 19, 2009 12:14
by Putcha
Nehadam sa, ale uz to trva 3 hodiny a na nete neni nikde ani zmienka o nejakom vypadku...

nefunkcne datove spojenia a rozsypany displej

Posted: Wed Aug 19, 2009 13:38
by Putcha
Uz net funguje.

nefunkcne datove spojenia a rozsypany displej

Posted: Wed Aug 19, 2009 13:45
by wakkee
aj mne, takze to bola chyba t-mobile, fantazia
najviac ma to tesi ze som spravil HR a ten backup co som spravil cez sprite backup nejde restornut a papuluje nieco o certifikatoch :twisted:

No nakoniec aj restore som robzbehal a som v povodnom stave. Ale ten sprite backup mi dal zabrat.