Dobrý den,
před měsícem jsem si koupil na svého Blackstona levnou čínskou matnou fólii za 90 Kč (teď je mi těch peněz líto). Fólie je po měsíčním používání neuvěřitelně poškrábaná (a to stylusem ryju do displeje jen málo kdy, většinou ovládám screen polštářky prstů)
Rozhodl jsem se tedy investovat do dražší fólie. Dělám dobře, když volím Brando? Co jsem tak různě od lidí slyšel a na fórech četl, tak mi vyplívá, že je to renomovaný a kvalitní výrobce.
No a na Sunnysoftu mají dvě Brando fólie: Ochranná fólie pro HTC Touch HD http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/110PBA ... ch-hd.html a Antireflexní ochranná fólie Brando pro HTC Touch HD. http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/110PBA ... ch-hd.html
Jaký je v nich rouzdíl? Jsou totiž za shodnou cenu. Je jedna snad matná a druhá lesklá? Jak to je? Dík za odpovědi a rady. Rád bych si ji teď v nadcházejícím týdnu koupil, protože mám navíc i cestu do Brna.
Kterou ochranou fólii Brando?
- lukas.manak
- stálý přispěvatel

- Posts: 369
- Joined: Tue Nov 27, 2007 17:25
- Zařízení: BB Q10
- Location: Hrušovany u Brna
- Contact:
Kterou ochranou fólii Brando?
jedna je matná a druhá lesklá. Já používám na všech zařízeních matnou jelikož se na slunci nelesknout..
-
koulou
- přispěvatel

- Posts: 126
- Joined: Mon Oct 20, 2008 14:27
- Zařízení: Samsung Galaxy Note II
- Location: Petřvald
Kterou ochranou fólii Brando?
Jo, dík, to jsem si myslel
ale která je která?
Kterou ochranou fólii Brando?
Antireflexní = matná. Taky nechytá otisky prstů. Jinak Brando má vcelku kvalitní fólie.
- lukas.manak
- stálý přispěvatel

- Posts: 369
- Joined: Tue Nov 27, 2007 17:25
- Zařízení: BB Q10
- Location: Hrušovany u Brna
- Contact:
Kterou ochranou fólii Brando?
antireflexní je matná
-
koulou
- přispěvatel

- Posts: 126
- Joined: Mon Oct 20, 2008 14:27
- Zařízení: Samsung Galaxy Note II
- Location: Petřvald
Kterou ochranou fólii Brando?
Díky, už v tom mám jasno. Až teď mi došel význam slova reflexe s předponou anti-.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
