Vybíjení baterie

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Odpovědět
Matt4881
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte lis 07, 2006 12:06
Zařízení: P3700

Vybíjení baterie

Příspěvek od Matt4881 »

Ahoj mám Diamonda. A po nahrání novější ROM tj.RUU Diamond HTC Europe 2.03.401.3 Radio Signed Diamond 52.51.25.26-1.09.25. mi baterie klesá extremě rychle. Stačí třebas mrknou na příchozí SMS a hned jsou 3-4% fuč. A pokud nainstaluju nějakou aplikaci(prostě cokoli) Tak mi to zežere baterku cca do hodiny i když na to PPC nechytnu. Dík za jakoukoli radu či nápad.
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Vybíjení baterie

Příspěvek od Svestka »

No nabizí se změna ROM a nebo někde tady někdo psal, že po změně ROM může dojít k dočasnemu efektu sníženi výdrže komunikátoru ale že by šlo až o takový extrém to silně pochybuju.
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 616
Registrován: ned srp 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Bydliště: Košice

Vybíjení baterie

Příspěvek od matelkoxxl »

no ja by som to typoval na nespravne ukoncene aplikacie,ktore ti potom bezia na pozadi a rychlejsie sa vybija baterka.pouzivas nejaky task manager,ci len ten original od htc???
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Vybíjení baterie

Příspěvek od ziminix »

To by nemělo mít takový extrémni vliv, ty spuštěné aplikace.
Osobně bych vyzkoušel udělat několik nabíjecích cyklů - tzn. vybít až se sám vypne a naplno nabít.
kakos2006
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: sob lis 03, 2007 20:19
Zařízení: HD2 WP7

Vybíjení baterie

Příspěvek od kakos2006 »

u lionek baterií rozhodně nevybíjet až na doraz. při uplným vybití se baterie ničí. jinak mám ted podobný problém. měl sem diamonda v reklamaci a tam mi vyměnili část hardwaru. a pochopitelně přehráli firmware to snad dělaji standartně. a od tý doby když pustím skype nebo třeba qip a nějakej čas to šťaví baterku naplno tak pak se to tváří jako úplně vybitý. třeba se i sám vypne jako že už je na 0%. vyndám baterku (asi se smaže nějaká chyba) dám baterku zpátky a je to zase v pohodě nabitý a můžu zase třeba celej den mít MDA zapnutý
Matt4881
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte lis 07, 2006 12:06
Zařízení: P3700

Vybíjení baterie

Příspěvek od Matt4881 »

Baterkou to fakt nebude. Ono stačí když zapnu tf3D což je už v základu ROM u Diamonda a hned to jde dolu. Takže klasika today obrazovka a nemůžu nic nainstalovat jinak je s tím ámen...
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Vybíjení baterie

Příspěvek od Svestka »

Vzhledem k tomu, že jsi po přeflashování ROM, co ti brání vyzkoušet hard reset nebo jinou ROM ?
Matt4881
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte lis 07, 2006 12:06
Zařízení: P3700

Vybíjení baterie

Příspěvek od Matt4881 »

No je to ROM z ofiko HTC.com a po HR je to pořád stejny. A pokud už tam budu rvat jinou tak chci testnout WM6.5 ale nevím kterou. Maš nějakej tip?
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 616
Registrován: ned srp 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Bydliště: Košice

Vybíjení baterie

Příspěvek od matelkoxxl »

co tak pozriet par topicov nizsie a ajhla tam sa to riesi -
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=61&t=14158
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti