Screenshoty z uživatelského prostředí Samsung Omnia II

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Post Reply
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Screenshoty z uživatelského prostředí Samsung Omnia II

Post by Jiří Hrma »

Screenshoty z uživatelského prostředí Samsung Omnia II si můžete prohlédnout v naší Galerii.

Image Image Image

Poděkování patří Romanovi Rossmanithovi.
Post Reply

Return to “Samsung Omnia II”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest