Page 1 of 1

Nejde mi zapnout Wifi

Posted: Sun Aug 02, 2009 10:30
by Balrog
Včera jsem si nainstaloval Finger keyboard a pocket shield a ChangeScreen a už mi nejde zapnout Wifi.Mám ho jako puštěné v nastavení,ale když se mi ukážou sítě tak se chci připojit a telefon se vůbec nespojí.Může to být nějakým tím programem?když jsem je neměl tak mi šlo připojení hned.Nemám někde v nějakém tom programu nastavit připojení?nebo je nějakej program na úpravu?díky

Nejde mi zapnout Wifi

Posted: Mon Aug 03, 2009 9:04
by Krwell
zkus je postupně odinstalovat a mezi tim to zkus připojit dycky a máš to :)