Nejde mi zapnout Wifi
Posted: Sun Aug 02, 2009 10:30
Včera jsem si nainstaloval Finger keyboard a pocket shield a ChangeScreen a už mi nejde zapnout Wifi.Mám ho jako puštěné v nastavení,ale když se mi ukážou sítě tak se chci připojit a telefon se vůbec nespojí.Může to být nějakým tím programem?když jsem je neměl tak mi šlo připojení hned.Nemám někde v nějakém tom programu nastavit připojení?nebo je nějakej program na úpravu?díky