HD s ROM Pro2?
Posted: Fri Jul 24, 2009 15:46
Dobrý den,
mám HTC Touch Dual a při koukání na ty krásné ostatní krasavce ho jaksi už nemusím.
Velmi se mi zalíbyl HTC Touch Pro2 ale ten je drahý a tak jsem se pokoukl níž a padl mi do oka HTC Touch HD z druhé ruky a napadlo mě zdali by nešlo do HDčka nahrát právě vnitřek Pro2 který se mi tak moc líbí.
Šlo by to

mám HTC Touch Dual a při koukání na ty krásné ostatní krasavce ho jaksi už nemusím.
Velmi se mi zalíbyl HTC Touch Pro2 ale ten je drahý a tak jsem se pokoukl níž a padl mi do oka HTC Touch HD z druhé ruky a napadlo mě zdali by nešlo do HDčka nahrát právě vnitřek Pro2 který se mi tak moc líbí.
Šlo by to