HD s ROM Pro2?

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
User avatar
honefr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 194
Joined: Fri Nov 21, 2008 16:47
Zařízení: HTC Desire HD
Location: Praha 8

HD s ROM Pro2?

Post by honefr »

Dobrý den,

mám HTC Touch Dual a při koukání na ty krásné ostatní krasavce ho jaksi už nemusím. :enforcer:
Velmi se mi zalíbyl HTC Touch Pro2 ale ten je drahý a tak jsem se pokoukl níž a padl mi do oka HTC Touch HD z druhé ruky a napadlo mě zdali by nešlo do HDčka nahrát právě vnitřek Pro2 který se mi tak moc líbí. :smt055

Šlo by to :?: :smt102
spermosh
smartstar
smartstar
Posts: 811
Joined: Mon Oct 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Location: Praha 10

HD s ROM Pro2?

Post by spermosh »

akorat je to vyber s HW/bez HW klavesnice, nevadi?
co se tyka vnitrku - co to je presne? ROM? ta do HD samozrejme existuje, nejen z TP2 ale i z D2
User avatar
honefr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 194
Joined: Fri Nov 21, 2008 16:47
Zařízení: HTC Desire HD
Location: Praha 8

HD s ROM Pro2?

Post by honefr »

Klávesnice mi nevadí že nebude, na Pro2 se mi stejně líbyl jen vnitřek (nové Touch Flo 3D) a na mém Dualu věčinu textů píšu na SW klávesnici a na HD mě velmi přitahuje jeho fantasticky velký display což je pro mě výraznou prioritou.

Já bych to shrnul tak že kdyby šlo mít HD s novým dle mého názoru velmi vymakaným Touch Flo 3D byl by to přístroj snů.
Ovšem se bojím že by to nešlo a nebo že by to nebylo plnohodnotné.
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Posts: 762
Joined: Sat Jul 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Location: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

HD s ROM Pro2?

Post by Milan Pištělka »

Dát nové TF3D v.2.5 do HDčka není vůbec žádný problém. Už existují ROMky WM6.5 s touto novou verzí (Miri). Není to ještě úplně na 100%, ale vyladění je jen otázka času.
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest