Zešílel mi SPB Backup
- YAMATO
- smartmaniak

- Posts: 2089
- Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
- Zařízení: Galaxy Note 2
- Location: Trutnov
Zešílel mi SPB Backup
Dnes jsem dělal HR, pak si v klidu dám obnovení z několikrát použité zálohy, vše OK, závěrečný SR...a pak už nic. Další HR, zkusil jsem jinou, taky osvědčenou zálohu - to samé. Nechápu...stalo se někdy někomu to samé? Sakra, na SPB Backup bylo vždy spolehnutí a najednou ani jedna záloha nefunguje.
Zešílel mi SPB Backup
SPB Backup je docela kvalita, dříve jsem ho používal a považoval jsem jej za spolehlivý. Nemůže to být problém vztahující se třeba k nějak neofiko ROMce, se kterou to pak dělá takovou paseku, nebo máš ve stroji ofiko ROM od výrobce?
- YAMATO
- smartmaniak

- Posts: 2089
- Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
- Zařízení: Galaxy Note 2
- Location: Trutnov
Zešílel mi SPB Backup
Právě že mám oficiální, zálohu jsem již několikrát se stejnou ROM použil bez jakýchkoli problémů...prostě nic, co by mělo dělat problémy.
-
htcjirka
- smartmaniak

- Posts: 12222
- Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
- Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
- Location: Praha
Zešílel mi SPB Backup
Pouzivam SPB Backup minimalne tri roky az dodnes take nebyl nikdy jedinny problem.
Jen jednou jsem nemohl korektne obnovit z jedinne zalohy, ale to nebylo spatne vytvorenou zalohou,ale vadnou kartou,ktera zacla jednoho dne poskozovat ulozene soubory.
Jen jednou jsem nemohl korektne obnovit z jedinne zalohy, ale to nebylo spatne vytvorenou zalohou,ale vadnou kartou,ktera zacla jednoho dne poskozovat ulozene soubory.
- YAMATO
- smartmaniak

- Posts: 2089
- Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
- Zařízení: Galaxy Note 2
- Location: Trutnov
Zešílel mi SPB Backup
Hm, to by teoreticky být mohlo, jak to zjistit?
Teď jsem si vzpoměl...že by to souviselo? http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=13821
Ale od té doby jsem několik obnov dělal a vše bylo OK...
Teď jsem si vzpoměl...že by to souviselo? http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=13821
Ale od té doby jsem několik obnov dělal a vše bylo OK...
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
