Čeština od sunnosoftu ?
Posted: Fri Jul 03, 2009 13:49
Jestli češtinu od sunnysoftu maji i D2jky prodavane u 02, tak sem nezaznamenal na prvni pohled snad žadny rozdil, byl sem se na něho osobně podívat měl sem ho v ruce asi půl hodiny a reakce dotyků a celého zařízení mě příjemně překvapily, nikdy jsem nemusel na nic čekat a rychlost touchFLO byla suprová.
jestli se mejlim, tak mě opravte prosím.
jestli se mejlim, tak mě opravte prosím.