Čeština od sunnosoftu ?

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 315
Joined: Tue Jun 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

Čeština od sunnosoftu ?

Post by foreveryone »

Jestli češtinu od sunnysoftu maji i D2jky prodavane u 02, tak sem nezaznamenal na prvni pohled snad žadny rozdil, byl sem se na něho osobně podívat měl sem ho v ruce asi půl hodiny a reakce dotyků a celého zařízení mě příjemně překvapily, nikdy jsem nemusel na nic čekat a rychlost touchFLO byla suprová.

jestli se mejlim, tak mě opravte prosím.
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest