Page 1 of 1

Česká verze HTC Touch Diamond2

Posted: Thu May 14, 2009 14:39
by Jiří Hrma
Dnes se ke mě dostala informace o předpokládané dostupnosti kompletně lokalizované verze komunikátoru HTC Touch Diamond2. Ten by se měl v češtině na našem trhu objevit během následujících 14 dnů (pokud vše půjde podle plánu). Pokud by se objevily nějaké nečekané komplikace, může se uvedení ještě zhruba o jeden měsíc posunout, ale snad se tak nestane :-)

Jakmile budu mít nějaký přesnější termín nebo nové informace, doplním je do tohoto tématu.

Česká verze HTC Touch Diamond2

Posted: Thu May 21, 2009 11:24
by brutulus
Mám českou verzi od O2. Nikdy jsem neměl telefon s dot. ovládáním a s Windows mobile. Měl jsem Nokii N95 8 GB.
Prvním deset minut byl pro mě šok a uvažoval jsem, že telefon vyhodím z okna. Pak jsem si naštěstí trochu na to ovládání zvykl. Největší problém byl, když chci něco posunout tak se mi místo toho něco otevře. V kontaktech, když zavřu kartu tak to vždycky skočí na začátek abecedy, což je někdy frustrující. Víc jsem toho nestihl vyzkoušet.