Page 1 of 1

problem s e-mailem

Posted: Mon Apr 13, 2009 6:41
by bobik91
Mohl by mi prosim nekdo poradit jak na spam? pral bych si mit e-mail v mobilu problem ale je ze mi to z centrumu stahuje i kupu spamu a pak jsem treba na 100 zpravach a dulezite se ztraci ve spamu.. neexistuje na to nejaka utilita nebo tak? nebo neco? pouzivam WM 6.5 built 25000

problem s e-mailem

Posted: Mon Apr 13, 2009 8:30
by dvzd
No buď pořádně nastavit spamový filtr u poskytovatele emailové schránky nebo změnit emailovou adresu a neposkytovat ji pak každému.