Page 1 of 1

Ako zazalohovat factory default??

Posted: Sat Mar 14, 2009 22:17
by burinkaax
Zdarec precital som si tu kopu veci o zalohovani pimp backup a podobne ale neni mi jasne ci ten program zazalohuje kontakty atd alebo co zazalouje?. Hladam nieco co si po otvoreni krabice vybrati z nej moje nove Touch HD spustim a zazalohuje mi to factory default proste to co je v telefone po vylezeni z predajne myslim tym vratane factory rom...
Ak sa pytam blbost sorka ale nedalo mi to. Zijem totiz v Holandsku a ak sa nieco stane nechcem sa dohadovat s neakym surinamskym debilkom uz tak je to tu dost tazke ked blbci po uradoch si myslia ze su mudrejsi nez salamunove vajce.
Vopred dik za odpovede :-D

Ako zazalohovat factory default??

Posted: Sat Mar 14, 2009 22:38
by spermosh
otazka trosku postrada smysl nebo jsem ho nenasel
pomoci PIM backup zazalohujes vsechny PIM, tezko ricit, jestli zde nejake budou po vytazeni z krabice
co se tyce vychoziho nastaveni, neni potreba zalohovat, staci hard reset
pokud budes flesovat novejsi ROM, puvodni naleznes urcite na XDA

Ako zazalohovat factory default??

Posted: Sat Mar 14, 2009 22:50
by kissman
to "urcite" vyskrtni a misto toho tam dej "snad" :wink: pokud chces tu co mas ty, dumpni si romku a rebuildni... navod na xda :wink:

Ako zazalohovat factory default??

Posted: Sat Mar 14, 2009 23:07
by burinkaax
Dik kyssman nasiel si postradany smysl mojej otazky to je to co som cel vedet ako si zazalohovat svoju romku ktoru tam mam po vytiahnuti z krabice :-D cize ten pimbackup ani SPB Backup to nedokazel idem sa rypat na xda :-D

Ako zazalohovat factory default??

Posted: Sat Mar 14, 2009 23:14
by kissman
postaci ti vyrazy "dump" volne prelozeno vytahnuti ROMky ze zarizeni do PC, "kitchen" & "rebuild" nastroje a finalni postup k poskladani ROMky z rawu do flashnutelneho formatu...

Ako zazalohovat factory default??

Posted: Sat Mar 14, 2009 23:26
by burinkaax
no volne prelozene?:-D to musi byt teda fakt freestyle preklad :-D ale ked je to tak raz zauzivane dump je smetisko odpad skladka ak dumpnes nieco odhodis to :-D dump it volny preklad znamena zahod to :-D no nasiel som clanok zrozumitelny jasny pekny az na to ze mne cmd vyhadzuje ze itsutible neni prikaz bla bla kelu

Ako zazalohovat factory default??

Posted: Sat Mar 14, 2009 23:36
by kissman
dump ma mnoho vyznamu napr. vcetne vyklopit, vysypat :wink: a kdyz to budeme brat v nasem zargonu.... tak ten "volny" preklad sedi :tlem:

Ako zazalohovat factory default??

Posted: Sat Mar 14, 2009 23:57
by burinkaax
sedi vec :-D len ja si stale neviem zazalohovat ten rom nahodou si to neskusal?? Microsoft Windows XP [Verze 5.1.2600]
(C) Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.

C:\Documents and Settings\burinkaaX>cd c:\itsutils

C:\itsutils>itsutils -l
itsutils není názvem vnitřního ani vnějšího příkazu,
spustitelného programu nebo dávkového souboru.

a dalej sa nepohnem

Ako zazalohovat factory default??

Posted: Sun Mar 15, 2009 0:26
by kissman
itsutils je soubor utilit k extrahovani rom, to nejdriv musis stahnout a pak to lze pouzit :wink:

Ako zazalohovat factory default??

Posted: Sun Mar 15, 2009 0:38
by burinkaax
A to ti pripadam az tak retardovany ?:-DDDDDDDDD btw vo vipise je C:\itsutils>itsutils -l ak si vsimnes co sa na chadza za C:\ vsimnes si ze je to co ? presne itsutils keby ho nemam v C: a zadam c:\itsutils tak vypise ze cesta sa nenasla alebo priecinok alebo nieco podobne :-D

Ako zazalohovat factory default??

Posted: Sun Mar 15, 2009 1:10
by burinkaax
vyfakoval som na ten navod krok po kroku a presiel som na krok 5 na tomto linku http://forum.xda-developers.com/showpos ... ostcount=4 a vyplulo mi to toto

C:\itsutils>pdocread -w -d FLASHDR -b 0x800 -p Part00 -t
ERROR: Unable to open WinCE file '\windows\itsutils.dll' - Vrßceno funkcÝ WSARec
v nebo WSARecvFrom jako indikace, ×e vzdßlenß strana iniciovala sekvenci ˙spýÜnÚ
ho vypnutÝ.

ma niekto riesenie??

Ako zazalohovat factory default??

Posted: Sun Mar 15, 2009 9:20
by kissman
ano toho sem si sice vsiml, ale jelikoz system nenasel pozadovany soubor, znamena to, ze tam proste nebyl :wink:

Ako zazalohovat factory default??

Posted: Sun Mar 15, 2009 9:51
by burinkaax
Tak potom mam v kompe maaaaaaaaaaaaaaaaagiu...pls skus nieco konstruktivne vyriesit nie za mna riesit co mam fyzicky v kompe alebo nie system nasiel sicko aj priecinok s itsutils kedze nasiel zadanu cestu a nevypisal can´t find itsutils.dll ale unable to open co ti iste volne nemusim prekladat ze neschopny otvorit

Ako zazalohovat factory default??

Posted: Sun Mar 15, 2009 12:26
by spermosh
me se to zda zbytecne, to delat...tam nebude zadna extra ROM - takze postaci v pripade reklamace fleshnout nekterou z XDA

Ako zazalohovat factory default??

Posted: Sun Mar 15, 2009 21:04
by kissman
burinkaax wrote:

Code: Select all

Microsoft Windows XP [Verze 5.1.2600]
(C) Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.

C:\Documents and Settings\burinkaaX>cd c:\itsutils

C:\itsutils>itsutils -l
itsutils není názvem vnitřního ani vnějšího příkazu,
spustitelného programu nebo dávkového souboru.
coz znamena, ze dany soubor itsutils se v dane slozce nenaleza (preklep nebo tam opravdu neni)... ne ze ho nemuze spustit :wink:
spermosh wrote:me se to zda zbytecne, to delat...tam nebude zadna extra ROM - takze postaci v pripade reklamace fleshnout nekterou z XDA
co myslis ze ti rekne technik az na nej misto O2 vybafne neco jinciho? Zes prisel o zaruku a dal se o tebe nebude starat... usetri mu to hromadu prace :wink: nebo myslis ze to bude prehlizet a servisovat pristroj :?:

osobne sem si ROMku dumpnul, protoze vim, co vsechno me od techniku muze potkat... http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=61&t=12248

ps. pro mody: opovazte se tu citaci smazat. Je ucelna :wink:

Ako zazalohovat factory default??

Posted: Sun Mar 15, 2009 21:25
by burinkaax
No hej tebe sa to zda zbytocne mne nie preto som zalozil tento thread tak ak mi drzost novacka dovoluje prosim riesenie nie nazory dik myslim to bez urazky :-D peace