Page 1 of 1
Ako zazalohovat factory default??
Posted: Sat Mar 14, 2009 22:17
by burinkaax
Zdarec precital som si tu kopu veci o zalohovani pimp backup a podobne ale neni mi jasne ci ten program zazalohuje kontakty atd alebo co zazalouje?. Hladam nieco co si po otvoreni krabice vybrati z nej moje nove Touch HD spustim a zazalohuje mi to factory default proste to co je v telefone po vylezeni z predajne myslim tym vratane factory rom...
Ak sa pytam blbost sorka ale nedalo mi to. Zijem totiz v Holandsku a ak sa nieco stane nechcem sa dohadovat s neakym surinamskym debilkom uz tak je to tu dost tazke ked blbci po uradoch si myslia ze su mudrejsi nez salamunove vajce.
Vopred dik za odpovede

Ako zazalohovat factory default??
Posted: Sat Mar 14, 2009 22:38
by spermosh
otazka trosku postrada smysl nebo jsem ho nenasel
pomoci PIM backup zazalohujes vsechny PIM, tezko ricit, jestli zde nejake budou po vytazeni z krabice
co se tyce vychoziho nastaveni, neni potreba zalohovat, staci hard reset
pokud budes flesovat novejsi ROM, puvodni naleznes urcite na XDA
Ako zazalohovat factory default??
Posted: Sat Mar 14, 2009 22:50
by kissman
to "urcite" vyskrtni a misto toho tam dej "snad"

pokud chces tu co mas ty, dumpni si romku a rebuildni... navod na xda

Ako zazalohovat factory default??
Posted: Sat Mar 14, 2009 23:07
by burinkaax
Dik kyssman nasiel si postradany smysl mojej otazky to je to co som cel vedet ako si zazalohovat svoju romku ktoru tam mam po vytiahnuti z krabice

cize ten pimbackup ani SPB Backup to nedokazel idem sa rypat na xda

Ako zazalohovat factory default??
Posted: Sat Mar 14, 2009 23:14
by kissman
postaci ti vyrazy "dump" volne prelozeno vytahnuti ROMky ze zarizeni do PC, "kitchen" & "rebuild" nastroje a finalni postup k poskladani ROMky z rawu do flashnutelneho formatu...
Ako zazalohovat factory default??
Posted: Sat Mar 14, 2009 23:26
by burinkaax
no volne prelozene?:-D to musi byt teda fakt freestyle preklad

ale ked je to tak raz zauzivane dump je smetisko odpad skladka ak dumpnes nieco odhodis to

dump it volny preklad znamena zahod to

no nasiel som clanok zrozumitelny jasny pekny az na to ze mne cmd vyhadzuje ze itsutible neni prikaz bla bla kelu
Ako zazalohovat factory default??
Posted: Sat Mar 14, 2009 23:36
by kissman
dump ma mnoho vyznamu napr. vcetne vyklopit, vysypat

a kdyz to budeme brat v nasem zargonu.... tak ten "volny" preklad sedi

Ako zazalohovat factory default??
Posted: Sat Mar 14, 2009 23:57
by burinkaax
sedi vec

len ja si stale neviem zazalohovat ten rom nahodou si to neskusal?? Microsoft Windows XP [Verze 5.1.2600]
(C) Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.
C:\Documents and Settings\burinkaaX>cd c:\itsutils
C:\itsutils>itsutils -l
itsutils není názvem vnitřního ani vnějšího příkazu,
spustitelného programu nebo dávkového souboru.
a dalej sa nepohnem
Ako zazalohovat factory default??
Posted: Sun Mar 15, 2009 0:26
by kissman
itsutils je soubor utilit k extrahovani rom, to nejdriv musis stahnout a pak to lze pouzit

Ako zazalohovat factory default??
Posted: Sun Mar 15, 2009 0:38
by burinkaax
A to ti pripadam az tak retardovany ?:-DDDDDDDDD btw vo vipise je C:\itsutils>itsutils -l ak si vsimnes co sa na chadza za C:\ vsimnes si ze je to co ? presne itsutils keby ho nemam v C: a zadam c:\itsutils tak vypise ze cesta sa nenasla alebo priecinok alebo nieco podobne

Ako zazalohovat factory default??
Posted: Sun Mar 15, 2009 1:10
by burinkaax
vyfakoval som na ten navod krok po kroku a presiel som na krok 5 na tomto linku
http://forum.xda-developers.com/showpos ... ostcount=4 a vyplulo mi to toto
C:\itsutils>pdocread -w -d FLASHDR -b 0x800 -p Part00 -t
ERROR: Unable to open WinCE file '\windows\itsutils.dll' - Vrßceno funkcÝ WSARec
v nebo WSARecvFrom jako indikace, ×e vzdßlenß strana iniciovala sekvenci ˙spýÜnÚ
ho vypnutÝ.
ma niekto riesenie??
Ako zazalohovat factory default??
Posted: Sun Mar 15, 2009 9:20
by kissman
ano toho sem si sice vsiml, ale jelikoz system nenasel pozadovany soubor, znamena to, ze tam proste nebyl

Ako zazalohovat factory default??
Posted: Sun Mar 15, 2009 9:51
by burinkaax
Tak potom mam v kompe maaaaaaaaaaaaaaaaagiu...pls skus nieco konstruktivne vyriesit nie za mna riesit co mam fyzicky v kompe alebo nie system nasiel sicko aj priecinok s itsutils kedze nasiel zadanu cestu a nevypisal can´t find itsutils.dll ale unable to open co ti iste volne nemusim prekladat ze neschopny otvorit
Ako zazalohovat factory default??
Posted: Sun Mar 15, 2009 12:26
by spermosh
me se to zda zbytecne, to delat...tam nebude zadna extra ROM - takze postaci v pripade reklamace fleshnout nekterou z XDA
Ako zazalohovat factory default??
Posted: Sun Mar 15, 2009 21:04
by kissman
burinkaax wrote:
Code: Select all
Microsoft Windows XP [Verze 5.1.2600]
(C) Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.
C:\Documents and Settings\burinkaaX>cd c:\itsutils
C:\itsutils>itsutils -l
itsutils není názvem vnitřního ani vnějšího příkazu,
spustitelného programu nebo dávkového souboru.
coz znamena, ze dany soubor itsutils se v dane slozce nenaleza (preklep nebo tam opravdu neni)... ne ze ho nemuze spustit
spermosh wrote:me se to zda zbytecne, to delat...tam nebude zadna extra ROM - takze postaci v pripade reklamace fleshnout nekterou z XDA
co myslis ze ti rekne technik az na nej misto O2 vybafne neco jinciho? Zes prisel o zaruku a dal se o tebe nebude starat... usetri mu to hromadu prace

nebo myslis ze to bude prehlizet a servisovat pristroj
osobne sem si ROMku dumpnul, protoze vim, co vsechno me od techniku muze potkat...
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=61&t=12248
ps. pro mody: opovazte se tu citaci smazat. Je ucelna
Ako zazalohovat factory default??
Posted: Sun Mar 15, 2009 21:25
by burinkaax
No hej tebe sa to zda zbytocne mne nie preto som zalozil tento thread tak ak mi drzost novacka dovoluje prosim riesenie nie nazory dik myslim to bez urazky

peace