burinkaax wrote:
Code: Select all
Microsoft Windows XP [Verze 5.1.2600]
(C) Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.
C:\Documents and Settings\burinkaaX>cd c:\itsutils
C:\itsutils>itsutils -l
itsutils není názvem vnitřního ani vnějšího příkazu,
spustitelného programu nebo dávkového souboru.
coz znamena, ze dany soubor itsutils se v dane slozce nenaleza (preklep nebo tam opravdu neni)... ne ze ho nemuze spustit
spermosh wrote:me se to zda zbytecne, to delat...tam nebude zadna extra ROM - takze postaci v pripade reklamace fleshnout nekterou z XDA
co myslis ze ti rekne technik az na nej misto O2 vybafne neco jinciho? Zes prisel o zaruku a dal se o tebe nebude starat... usetri mu to hromadu prace

nebo myslis ze to bude prehlizet a servisovat pristroj
osobne sem si ROMku dumpnul, protoze vim, co vsechno me od techniku muze potkat...
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=61&t=12248
ps. pro mody: opovazte se tu citaci smazat. Je ucelna