Nejdú maily

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D a dalších utilitách
Odpovědět
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Nejdú maily

Příspěvek od milos797 »

Dnes mi spustili pripojenie na internet (Orange World) a mám problém s mailami. Internet mi funguje pri počasí, vo Facebooku a v opere úplne bezprobĺému, avšak tie maily jednoducho nejdú. Tak isto sa mi nedarí pripojiť na Nimbuzz (komunikator). Pri mailoch mám nastavený ako typ pripojenia Orange World. Naozaj neviem kde by ešte mohol byť problém. Viete mi s tým pomôcť?
Inak keď budem mať aktívne pripojenie orange a pripojim sa na wifi a budem prezerať internet... z ktorého pripojenia mi to štandardne pôjde a dá sa to niekde nastaviť?
Ď
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Nejdú maily

Příspěvek od ziminix »

Automaticky by to mělo upřednostňovat WiFinu. Ale když si u každýho nastavíš jinej profil, tak pak to můžeš vybírat ručně.
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Nejdú maily

Příspěvek od milos797 »

A s tým že tie maily proste nejdú sťahovať cez orange internet mi neporadíte?
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Nejdú maily

Příspěvek od spermosh »

maily nemaji nic spolecneho s internetem, pokud ti korektne funguje pripojeni a mailovy klient, chyba bude na strane emailoveho serveru
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Nejdú maily

Příspěvek od ziminix »

Nebo by mohla být chyba v nastavení.
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte pro 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Nejdú maily

Příspěvek od milos797 »

A pokiaľ mi internet funguje, maily sú nastavené správne (fungujú cez Wifi) a ani nie je problém na mailovom serveri, tak kde ten problém môže byť? Dnes som bol v orange a samozrejme - nič. Ani som asi nečakal že mi pomôžu.
Ja vidím ešte možný problém tuto - ja mám v nastaveniach pripojenia pripojenie Orange world ako to prvé, a druhé mám internet. V skupine internet ale nemám nastavený orange world. JEdnoducho to tam nie je. Tam to má byť akým spôsobom?
Odpovědět

Zpět na „Software a multimédia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti