Page 1 of 1

HD problém opera vs Resco

Posted: Sat Mar 07, 2009 20:17
by pavel__k
Ahoj všem. Už mě fakt hodně štve, že mi v opeře resco key. dělá neplechu a to tak, že mi při kliknutí na políčko kde se vyplňuje text otevře resco a po entru mi sice klávesnice zmizí, ale zůstane po ní ta půlka zmrzlá a opera funguje už jen v honí části displeje.
Druhá věc která mi na mém HD nedá spát je, že po jakÉsi neviditelné chybě mi zničehonic přestane fungovat otevírání programů, např. když jdu v TF3D na sms a kliknu na novou zpravu,vidim v rozích jako by se chtěla zobrazit plocha pro sms ale tak se nestane. Já jsem trpělivej kluk, ale softreset 10x denně HD moc nesedí.
Všem předem díky za rady

HD problém opera vs Resco

Posted: Sat Mar 07, 2009 21:13
by YAMATO
První chyba je jasná, je to vinou Opery.

HD problém opera vs Resco

Posted: Sat Mar 07, 2009 21:23
by pavel__k
me to ale jina klavesnice needela

HD problém opera vs Resco

Posted: Sun Mar 08, 2009 1:00
by YAMATO
Dělá mi to i např. klávesnice od Sunnysoftu.

Obecně ale Resco má bugy, to je bohužel pravda.