HD problém opera vs Resco

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
pavel__k
nováček
nováček
Posts: 29
Joined: Tue Mar 03, 2009 14:31
Zařízení: HTC TOUCH HD

HD problém opera vs Resco

Post by pavel__k »

Ahoj všem. Už mě fakt hodně štve, že mi v opeře resco key. dělá neplechu a to tak, že mi při kliknutí na políčko kde se vyplňuje text otevře resco a po entru mi sice klávesnice zmizí, ale zůstane po ní ta půlka zmrzlá a opera funguje už jen v honí části displeje.
Druhá věc která mi na mém HD nedá spát je, že po jakÉsi neviditelné chybě mi zničehonic přestane fungovat otevírání programů, např. když jdu v TF3D na sms a kliknu na novou zpravu,vidim v rozích jako by se chtěla zobrazit plocha pro sms ale tak se nestane. Já jsem trpělivej kluk, ale softreset 10x denně HD moc nesedí.
Všem předem díky za rady
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

HD problém opera vs Resco

Post by YAMATO »

První chyba je jasná, je to vinou Opery.
pavel__k
nováček
nováček
Posts: 29
Joined: Tue Mar 03, 2009 14:31
Zařízení: HTC TOUCH HD

HD problém opera vs Resco

Post by pavel__k »

me to ale jina klavesnice needela
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

HD problém opera vs Resco

Post by YAMATO »

Dělá mi to i např. klávesnice od Sunnysoftu.

Obecně ale Resco má bugy, to je bohužel pravda.
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest