Problem s casem

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Odpovědět
miklust
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pon led 26, 2009 16:28
Zařízení: HTC Touch HD

Problem s casem

Příspěvek od miklust »

Zdravim vsechny,

predem se omlouvam pokud zaradim tento dotaz do spatne kategorii. Prosim tedy mody a adminy o shovivavost a pripadne presunuti do spravneho oddeleni:-)

Mel bych jeden problemek s timhle krasaveckem. A to sice nasledujici, behem dne a posledni dobou i behem noci se mi hodiny jakoby zastavi a ukazuji az o 45m a naposledy az o hodinu mene nez je skutecny cas. Musim vlezt do nastaveni a cas posunout na aktualni. Pres den to sice az tak problem neni, ale v noci kuli budiku je to pro me podstatny problem.

Nevim jestli nedelam neco spatne, ale pokazde kdyz telefon prestanu pouzivat, zmacku nahore tlacitko pro vypnuti/zapnuti a tim zhasnu display, coz snad problem neni.

Pokud by na tenhle problem nekdo znal odpoved budu moc vdecny za jakoukoliv radu.

Predem dekuji.
Thompson
smartguru
smartguru
Příspěvky: 599
Registrován: stř zář 10, 2008 13:41
Zařízení: Apple iPhone SE 64GB SG + Apple Watch series 2
Kontaktovat uživatele:

Problem s casem

Příspěvek od Thompson »

To se mi zdá podivné udělal bych Hardreset a pokud by to dělalo dál,flashnul bych jinou rom.
miklust
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pon led 26, 2009 16:28
Zařízení: HTC Touch HD

Problem s casem

Příspěvek od miklust »

Na me to pusobi jako kdyz ten telefon usne a zastavi se mu hodiny.
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: čtv srp 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Bydliště: Praha 4

Problem s casem

Příspěvek od hafush »

Standartně se to má chovat tak,že po probuzení telefonu (rozsvícení displeje) tlačítkem power, se na zlomek sekundy zobrazí čas při kterém bylo zařízení uspáno a teprve potom se hodiny samy překlopí na aktuální čas. Jedná se pouze o zobrazení hodin. Vnitřní systémový čas samozřejmě jede stále a ráno tě vzbudí správně.
Pokud ti to dělá něco jiného,tak odinstaluj podezřelou aplikací se kterou může docházek ke kolizi. Jinak ti nezbyde nic jiného než Hard Reset.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Problem s casem

Příspěvek od koumes »

Stahnul sem si od Mrqosoftu toto WindowsMobile-KB949168.cab a souvisí to nějak s časem i zimním aj letním.Je to 2008,na letošní sem se nedíval ještě.Skusil bych to radši dřív než HR.
miklust
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pon led 26, 2009 16:28
Zařízení: HTC Touch HD

Problem s casem

Příspěvek od miklust »

hafush: jo to se tak nekdy i deje, ze je videt jak to preskoci na aktualni, ale nekdy je tam proste cas a casem se odchyli o desitky minut, nerikam ze to dela pravidelne, deje se to vicemene nahodne

stejne tak me nenapada co by to mohlo delat za aplikaci a s cim by se to melo tlouct

vubec se mi do toho HR nechce, ale asi to bude resenim...
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Problem s casem

Příspěvek od koumes »

Umíš číst,co sem psal,aby sis skusil od mrqosoftu stahnout?
Hajslin
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned led 04, 2009 13:28
Zařízení: Touch HD EN

Problem s casem

Příspěvek od Hajslin »

Mám stejný problém, naprosto mě to rozčiluje, nějaká chyba software nebo co, a podle mě hodně závažná! Je to další věc která mě přesvědčuje že koupě HD Touch nebyla tou správnou. Další dobré zjištění bylo, že HTC nemá v ČR telefonickou hotline kde by poradili...paráda! Ještě že je tohle forum. Zkusim udělat ten hard reset, ale myslim, že to stejně vyřeší až nová rom :/ totální vopruz....
miklust
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pon led 26, 2009 16:28
Zařízení: HTC Touch HD

Problem s casem

Příspěvek od miklust »

Hajslin: nemyslim to zle, ale sem rad ze nejsem sam, bud jsme neco nainstalovali stejne nebo je chyba opravdu nekde "uvnitr" - kazdopadne sem si poridil novou ROMku (2.1 od Duttyho) a zatim v pohode:-)

koumes: ano cist umim jinak bych tu zrejme nepsal... :roll:
lup603
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv bře 19, 2009 7:06
Zařízení: HTC Touch HD CZ

Problem s casem

Příspěvek od lup603 »

hafush píše:Standartně se to má chovat tak,že po probuzení telefonu (rozsvícení displeje) tlačítkem power, se na zlomek sekundy zobrazí čas při kterém bylo zařízení uspáno a teprve potom se hodiny samy překlopí na aktuální čas.
Mám též problém s časem, že se mi to občas nezachová jak je popsáno, v poslední době vždycky. Musím napřed ťuknout na displej v místě, kde je čas a ten se pak zobrazí správně. Docela opruz. Ale rozhodně vnitřní čas jde správně, chyba je pouze v tom, že po zapnutí displeje se aktuální čas nezaktualizuje ani po delším čekání a dokonce i jakoby ten čas šel blbě dál. Pomůže až to ťuknutí na hodiny, ale to mě přepne do zobrazení budíků, což otravuje. Po návratu zpět je čas OK.
LordMirdas
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon pro 08, 2008 8:43
Zařízení: HTC Touch HD

Problem s casem

Příspěvek od LordMirdas »

Tohle se mi taky obcas stava...
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti