Page 1 of 1
HTC Cruise - WM6.1 - camera
Posted: Sat Feb 14, 2009 13:40
by Ludek Trejbal
Po instalaci WM6.1 Eng mi fotoaparat sice fotí, ale na displeji nevidím fotografovaný objekt. V nastavení jsem nenašel možnost tuto funkci povolit. Před upgrade jsem s tím neměl problém.
Prosím o radu.
HTC Cruise - WM6.1 - camera
Posted: Sat Feb 14, 2009 17:50
by fanuc
HTC Cruise - WM6.1 - camera
Posted: Sat Feb 14, 2009 18:14
by Ludek Trejbal
Měl jsem dojem, že tato oprava už je obsažena ve WM 6.1
Naistaloval jsem opravný hotfix a problém stejný. Odinstaloval jsem ho a softresetu dobrý, díky.
HTC Cruise - WM6.1 - camera
Posted: Sun Feb 15, 2009 20:10
by fanuc
Neni začo
