Přes co na Internet?

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D a dalších utilitách
Post Reply
Si1m
nováček
nováček
Posts: 6
Joined: Mon Jan 05, 2009 16:37

Přes co na Internet?

Post by Si1m »

Ahoj,
Hledal jsem program kterej by mi monitoroval pripojeni k internetu na hdcku a nasel jsem tenhle supr: Spb Wireless monitor 3.0 ( http://palmare.idnes.cz/spb-wireless-mo ... ogramy_ram ). Vyzkousejte.
Resim ale jiny problem a to jak poznat pres co se hdcko pripojuje. Jestli pres wifi nebo pres operatora (GPRS, EDGE, 3G). Symbian to ma nadherne vyreseni ze se pred kazdym pripojeni zepta. Neni neco podobnyho i na WM? Kdyz by to bylo v zakladu ROM tak by to bylo supr.
Dik za kazdou odpoved.
User avatar
lukas.manak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 369
Joined: Tue Nov 27, 2007 17:25
Zařízení: BB Q10
Location: Hrušovany u Brna
Contact:

Přes co na Internet?

Post by lukas.manak »

pokud vím tak SPB Wireless rozlišuje připojení na USB,Wi-Fi a pak na operátora
hafush
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 454
Joined: Thu Aug 21, 2008 23:08
Zařízení: HTC Touch HD CZ
Location: Praha 4

Přes co na Internet?

Post by hafush »

Mám takový pocit,že tazateli v druhé části příspěvku nešlo o rozlišování připojení při monitorování,ale chtěl určovat jak se má HD připojit k netu.
Na to je program NoData,kde mužeš zapnout nebo vypnout připojovaní přez operátora.
Jinak v HD je to tak ,že se preferuje rychlejší způsob připojení , pokud máš zaplé Wifi a jedeš přez něj,tak pojede přez Wifi,ale pokud ztratíš spojení,tak si samo automaticky zapne datové připojení přez operátora,což by měl program NoData vyřešit.
Já bohužel mám zkušenost takovou,že program NoData si v mém HD dělá co chce a budto se nepripojím vubec nijak i se zaplými volbami,nebo se naopak připojím i když mám volby vyplé. Nevím čím by to mohlo být způsobeno,ale jelikož si zatím nikdo jiný nestěžoval,tak to bude asi u mě nějaká kolize s dalšími programi.
Post Reply

Return to “Software a multimédia”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests