TouchFLO 2D - nepoužívané zástupce
Posted: Thu Jan 29, 2009 18:35
Zdravím,
moc by mě zajímalo jestli jde nějakým způsobem odstranit z TouchFLO 2D nepoužívané zástupce. Vadí mi tam hlavně počasí, protože když na něm jen chvíli zastavím (nebo přes něj pomaleli přejedu) začne se samo aktualizovat přes internet. A já nic stahovat nechci. Mám i program NoData, ktarý by přístup na net neměl dovolit, ale ně jak nefunguje
.
Jde mi hlavně o zakázání přístopu na net takže jestli zástupce nejde odstranit poraďte aspoň nejakej soft typu NoData (ale fungující)
...
předem moc děkuji za odpoběď
moc by mě zajímalo jestli jde nějakým způsobem odstranit z TouchFLO 2D nepoužívané zástupce. Vadí mi tam hlavně počasí, protože když na něm jen chvíli zastavím (nebo přes něj pomaleli přejedu) začne se samo aktualizovat přes internet. A já nic stahovat nechci. Mám i program NoData, ktarý by přístup na net neměl dovolit, ale ně jak nefunguje
Jde mi hlavně o zakázání přístopu na net takže jestli zástupce nejde odstranit poraďte aspoň nejakej soft typu NoData (ale fungující)
předem moc děkuji za odpoběď