Page 1 of 1

TouchFLO 2D - nepoužívané zástupce

Posted: Thu Jan 29, 2009 18:35
by goofysk
Zdravím,

moc by mě zajímalo jestli jde nějakým způsobem odstranit z TouchFLO 2D nepoužívané zástupce. Vadí mi tam hlavně počasí, protože když na něm jen chvíli zastavím (nebo přes něj pomaleli přejedu) začne se samo aktualizovat přes internet. A já nic stahovat nechci. Mám i program NoData, ktarý by přístup na net neměl dovolit, ale ně jak nefunguje :-(.
Jde mi hlavně o zakázání přístopu na net takže jestli zástupce nejde odstranit poraďte aspoň nejakej soft typu NoData (ale fungující) :???: ...

předem moc děkuji za odpoběď

TouchFLO 2D - nepoužívané zástupce

Posted: Thu Jan 29, 2009 18:48
by ziminix
Nemáš náhodou v záložce Settings položku Data? Pokud ano, tak tam by mělo jít vypnout automatické stahování počasí.

E: Aha, přehlídl jsem, že nejde jen počasí...

TouchFLO 2D - nepoužívané zástupce

Posted: Thu Jan 29, 2009 18:55
by goofysk
Jo to mám. Ale ta položka data jen zapne /vypne net ale kdykoli nějaká aplikace chce na net tak se to zase samo spustí.

TouchFLO 2D - nepoužívané zástupce

Posted: Sat Jan 31, 2009 19:02
by Tw!nC4m
MoDoCo Nodata funguje... Odskoušeno.. Jinak na záložce Počasí - dole Nabídka - Nastavení - Automatické stažení