HTC Touch 3G - "systémové" zvuky při zprávách z banky

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Odpovědět
drakulinda
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte led 27, 2009 20:34
Zařízení: HTC Touch 3G (Jade)

HTC Touch 3G - "systémové" zvuky při zprávách z banky

Příspěvek od drakulinda »

Dobrý den,
nevíte někdo kde změnit/vypnout šílený zvuk, který se ozývá při příchozí zprávě z eBanky?

Našla jsem tu na tento problém jeden dotaz (HTC Viva), nicméně bez použitelné odpovědi.... Nejde o nastavení zvuku SMSky, protože tyto zprávy chodí formou jakýchsi systémových zpráv, například na Nokiích se to dalo vypnout vypnutím zvuků kam patřil i zvuk vybité baterky, myslím, že to byly nějaké system alerts/warnings, už si to přesně nepamatuji, Nokii už dlouho nemám....

Na HTC jsem projela složky Rings ve Windows a přímo v rootu Windows všechny wavky a ani jeden z těchto zvuků není ten, který HTC používá pro zvkuky z eBanky...
Ještě jsem v nastavení zkoušela různé varianty v nastavení zvuků odškrtnout a zaškrtnout Events (warning, system events) a Programs - Notifications (alarms, remiders), ale nic z toho nereagovalo...

Poradil už si s tím někdo? 8:o))))
MilanK
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned úno 15, 2009 18:46
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch 3G - "systémové" zvuky při zprávách z banky

Příspěvek od MilanK »

To by mne také zajímalo (pro HTC Touch HD). Vzhledem ke zprávám ostatních uživatelů jsem sice rád, že mi to alespoň funguje, ale kolegové (dalších 20 lidí) mne za ten šílený zvuk rozhodně nechválí.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch series“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti