Téma z Compacta IV
Posted: Wed Jan 21, 2009 8:46
Nemáte někdo náhodou originální černé téma z Compacta IV? když hledám černé, nikde nemůžu nic najít, buď je to docela světlá šedá, nebo originální diamondovské, ale z compacta nikde....
Android, iPhone, Windows, chytrá domácnost a technologie…
https://smartmania.cz/forum/