Page 1 of 1

Téma z Compacta IV

Posted: Wed Jan 21, 2009 8:46
by Gizmo
Nemáte někdo náhodou originální černé téma z Compacta IV? když hledám černé, nikde nemůžu nic najít, buď je to docela světlá šedá, nebo originální diamondovské, ale z compacta nikde....

Téma z Compacta IV

Posted: Wed Jan 21, 2009 13:22
by Nolf
tady je téma, stačí si změnit tapetu

Téma z Compacta IV

Posted: Thu Jan 22, 2009 12:14
by Gizmo
Děkuju moc, přesně to jsem potřeboval :-)