HTC Touch P3450-datove pripojeni, pocasi a vibrace

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Post Reply
mrnamh
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Posts: 1
Joined: Thu Nov 27, 2008 16:58
Zařízení: htc touch

HTC Touch P3450-datove pripojeni, pocasi a vibrace

Post by mrnamh »

Vážení

vlastním HTC Touch P3450 jen chvilku. Zpočátku jsem měl problém ato ten, že se mi htc pořád připojovalo na net(wap).Vyřešil to momentálně vánoční dárek od Vodafonu. ale to trable jenom začaly.Zkusím jednotlivé trable oddělit:

1) nainstaloval jsem si prohlížeč OPERA a musím tedy podotknout, že je asi tak 100% lepší než dodávaný explorer od oken. Ale funguje! Nainstaloval jsem si ICQ ale to se přihlásit odmítá i když mu pomůžu manuálním připojením na síť.Aplikace Google Maps se krásně připojuje samo.Skype zase zatuhne a musím htc vypnout nebo resetovat.Nevím

2) při prvních manipulacích jsem měl zaplé vibrace a fungovaly. Pozdější manipulací a resetem po instalaci nebo zálohou systému, vibrace naskočily až tak po druhém resetu a teď již vůbec.Nevím

3) krásná kolonka počasí mi hlásí, že požadované informace nelze stáhnout prý se nelze připojit k serveru.Nevím

4) co znamená velké E(přítomnost EDGE) a vedle něj nad úrovní signálu malé e.Předpokládám, že právě plynoucí datový přenos.Ale já mám a poklepem na velké E potvrzeno, že žádné datové relace nejsou aktivní!!! Stává se to většinou při obnovení signálu sítě po příjezdu z místa kde není.

Jak jsem již napsal sdílím síť vodafonu tak kdyby měl někdo vyřešené obdobné problémy nebo je to trivialita a problémy jsou v mých rukou nechť mi prosím napíše sem nebo na mail [email protected] .Děkuji Marek
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Posts: 2515
Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Location: Plzeň

HTC Touch P3450 pomoc prosím

Post by Ruslan Botsyurko »

Ad1: Zkus QIP PDA (ke stažení ze stránek výrobce)

Ad2: Jestli je v zaruce, tak ho reklamuj, to bude podle mne chyba ve windows. Jestli nemas zaruku, tak zazalohuj, pak zkus HardReset a jestli nepomuze,tak jinou ROM.
ziminix
VIP
VIP
Posts: 1279
Joined: Thu Jun 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Location: Třebíč

HTC Touch P3450-datove pripojeni, pocasi a vibrace

Post by ziminix »

Osobne bych se podival na officialni web HTC, jestli neni k dispozici novejsi ROMka pro Touch a pokud ano, tak bych ji preflashoval. Myslim si, ze by se tim neco, ne-li vsecko mohlo vyresit.
Post Reply

Return to “HTC Touch series”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest