HTC diamond - Back cover

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Post Reply
zeus
nováček
nováček
Posts: 10
Joined: Tue Nov 11, 2008 19:15

HTC diamond - Back cover

Post by zeus »

Zdravim, sbezne jsem hledal nejake tema zamerene na prislusenstvi k HTC Diamond a nenasel, nejspis tu je tak me neukamenujte ze zakladam novy topic :wink:

Jedna se mi o jednu vec, potrebuju sehnat puvodni origos zadni kryt na Diamanta, u nas v ČR ho nikde nemaj, nasel jsem ho jen v honkongu za 7.49£ a v USA za 19.95$ + postovne asi 4$ :) Na jednom eshopu mi poradili ze spolecnost VSP-DATA (www.vspdata.cz) je servisni partner pro HTC v ČR, tak jsem tam psal email ale cena 1000kč + asi poštovne nevim...Zda se mi to pekne premrstene...Nevi nekdo kde lze ten kryt sehnat? Nebo nejlepe jestli v Ostrave neni nejaka prodejna s prislusenstvim na HTC? Jsem hledal a prosel co slo, ale nikde nic...Samotne ppc maj vsude, prislusenstvi jen na netu, ale kryt nikde..

Thx
skyluke.
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 85
Joined: Sun Dec 28, 2008 21:19
Zařízení: HTC Touch Diamond, HTC Hero
Contact:

HTC diamond - Back cover

Post by skyluke. »

Spoj potřebné s ještě potřebnějším a kup výkonější baterii i s krytem, který je součástí při koupi baterie ;)
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1038
Joined: Mon Jun 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Location: Pardubice

HTC diamond - Back cover

Post by Tomáš Kubec »

levněji než ze zahraničí to opravdu neseženeš
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 404
Joined: Sat Jun 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Location: Plzeň

HTC diamond - Back cover

Post by wizaard »

No, otázka je, zda jsou ty kryty z HK originální... :wink: Cena u VSP-Data bohužel přemrštěná není - v originálním shopu HTC stojí (pro ČR) 30.99 €... http://www.htcaccessorystore.com/cz/p_h ... x?i=166209
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests