htc touch pro - problém se změnou motivu

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro (Raphael)
Post Reply
kesidiii
nováček
nováček
Posts: 20
Joined: Mon Nov 03, 2008 20:37
Zařízení: HTC Touch Pro, SE W800i

htc touch pro - problém se změnou motivu

Post by kesidiii »

ahoj, mam dotaz jak nahradit motiv na raphaelovi. Cetla jsem si navod od pana Hrmy, jak na to, ale bylo to popsane na diamond. kdyz to zkousim pres TouchFLO 3D Config 0.6.7 a hledam themes tak mi je to proste nezobrazi a tak je nemuzu aplikovat. nevite co s tim?
User avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 262
Joined: Tue May 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Location: Highlands

Post by Kulík »

Dle mé zkušenosti musí být složka témat přímo v paměti zařízení, pokud je na kartě, TF3D Config ji nevidí. Nicméně, po zkušenostech s tématy na Diamondu, vůbec jejich instalaci nedoporučuji, výrazně zpomalují celé TF3D a vedou k nestabilitě systému, osobně jsem je vymetl z telefonu po dvou hodinkách zkoušení.
kesidiii
nováček
nováček
Posts: 20
Joined: Mon Nov 03, 2008 20:37
Zařízení: HTC Touch Pro, SE W800i

Post by kesidiii »

A nemohl bys mi napsat navod pro blbce, jak to tam dostat? :) Ja sem se koukala a nikde v pruzkumniku souboru sem slozku temat nenasla. :???:
User avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 262
Joined: Tue May 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Location: Highlands

Post by Kulík »

V "Tomto zařízení" vytvoříš složku Themes a do ní nakopíruješ soubory témat. Potom už budou v TF3D Configu vidět :-) .
Crossover
nováček
nováček
Posts: 20
Joined: Thu Oct 02, 2008 15:51

Post by Crossover »

cau prosim va sja kdyz instaluju tf3d config tak mi to napise ze nemam opravneni nebo co nevite co stim
kesidiii
nováček
nováček
Posts: 20
Joined: Mon Nov 03, 2008 20:37
Zařízení: HTC Touch Pro, SE W800i

Post by kesidiii »

Tak to porad nejde :-( ...kdyz dam appearance a pak path tak se mi ukazou slozky i se slozkou themes ale ta ani ostatni nejdou otevrit...porad na ni klikam a nechce se otevrit...nestavalo se ti to taky? :-(
kesidiii
nováček
nováček
Posts: 20
Joined: Mon Nov 03, 2008 20:37
Zařízení: HTC Touch Pro, SE W800i

Post by kesidiii »

pro crossover:
Co presne ti to pise, kdyz to instalujes?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Post by Jiří Hrma »

Jen doplním, že když máš Raphaela, tak musíš používat skiny pro TouchFLO 3D pro Raphaela, ty z Diamonda nebudou úplně funkční, protože v sobě nemají podporu Landscape režimu = bude to dělat neplechu.
kesidiii
nováček
nováček
Posts: 20
Joined: Mon Nov 03, 2008 20:37
Zařízení: HTC Touch Pro, SE W800i

Post by kesidiii »

A nevite nahodou o nejakych peknych na raphaela? :-) ...A takze to, ze se nobjevuji zadne soubory a ani ty themes v configu sou dany tim, ze na raphaelovi nejdou skiny na diamond? :???: To je skoda...sem se koukala a nasla sem jenom skiny pro diamond :-(
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Post by Jiří Hrma »

Pokud themes jsou, tak je najdeš na http://forum.xda-developers.com (registruj se tam) v sekci Raphael.
kesidiii
nováček
nováček
Posts: 20
Joined: Mon Nov 03, 2008 20:37
Zařízení: HTC Touch Pro, SE W800i

Post by kesidiii »

Tak mnohokrát děkuju...zkoušela sem nainstalovat skin v cab souboru a to slo bez chybicky...v configu se mi sice themes porad neobjevuji ale takhle si jich da taky spousta najit :grin:
kesidiii
nováček
nováček
Posts: 20
Joined: Mon Nov 03, 2008 20:37
Zařízení: HTC Touch Pro, SE W800i

Post by kesidiii »

Tak sem to parkrat zkousela a vas nazor byl spravny...po chvilce hrani sem to vzdala a nahrala zpet originalni vzhled...a hned jak to bylo zase asi trikrat rychlejsi tak se mi zacal mnohem vic libit. :) :wink:
Post Reply

Return to “HTC Touch Pro”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests