Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování

Pomozte nám vylepšit SMARTmanii, sdělte nám co máte na jazyku!

Používáte horní box pro zobrazení posledních příspěvků ve fóru?

Poll ended at Mon Sep 15, 2014 23:53

ano, pokaždé
15
83%
ano, ale pouze občas
0
No votes
ne, můžete jej odstranit
3
17%
 
Total votes: 18

htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování

Post by htcjirka »

Potvrzuji, zustane stale cervena jako neprectena.
Krayzie
smartguru
smartguru
Posts: 659
Joined: Wed Jan 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování

Post by Krayzie »

Este maly detail, ked kliknem na nejaky posledny prispevok, tak ma to vzdy hodi na prvu stranu daneho vlakna. Preco nie na poslednu, resp. posledny prispevok?
Krayzie
smartguru
smartguru
Posts: 659
Joined: Wed Jan 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování

Post by Krayzie »

Aha, to som netusil. V kazdom pripade, par tyzdnov (mesiacov) dozadu to fungovalo "normalne", teda tak ako to popisujem.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování

Post by Jiří Hrma »

Díky moc všem za reporty. Podívám se na to, ale až později. Ten aktuální modul pro výpis posledních příspěvků je totiž jiný než byl ten starý (tento je lépe optimalizovatelný na všechny tři šablony). Přidat možnost dostat se na poslední příspěvky přímo z nadpisu (boxu) by ale neměl být problém.
PetrCBR
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 207
Joined: Thu Oct 17, 2013 9:32
Zařízení: Lumia 520, iPhone 5, Huawei P9 Lite

Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování

Post by PetrCBR »

Na nekterych forech to maji kvuli uzivatelum schvalne obracene ... tedy kliknuti na nazev otevre posledni neprectene a kliknuti na tu ikonu otevre prvni stranku. Ma to neco do sebe, protoze se na nazev lip 'klika' nez na titernou ikonu.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Poslední příspěvky ve fóru (box) - hlasování

Post by tslany »

Ale celkově to přinese zmatek, když všude jinde na fóru je to obráceně.
Post Reply

Return to “Náměty, dotazy, připomínky”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest