Aktualizace na novou verzi phpBB 3.0.13-PL1 (fórum)

Pomozte nám vylepšit SMARTmanii, sdělte nám co máte na jazyku!
TomSoft
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 324
Joined: Fri Apr 30, 2010 7:07
Zařízení: LUMIA 950 XL
Location: Karviná

Aktualizace na novou verzi phpBB 3.0.13-PL1 (fórum)

Post by TomSoft »

A šablona BBOOTS už nebude? :-(
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Aktualizace na novou verzi phpBB 3.0.13-PL1 (fórum)

Post by Jiří Hrma »

Aktuálně čekám, až ji autor předělá na phpBB 3.1 fórum. Nemá smysl šablonu ladit na současné phpBB 3.0.x, když by se pak úpravy musely znovu dělat na verzi 3.1. Z tohoto důvodu jsem zatím šablonu zamrazil a nechal tuto původní + mobilní verzi :)
TomSoft
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 324
Joined: Fri Apr 30, 2010 7:07
Zařízení: LUMIA 950 XL
Location: Karviná

Aktualizace na novou verzi phpBB 3.0.13-PL1 (fórum)

Post by TomSoft »

OK, dík za zprávu
Na BBOOTS jsem si tak nějak zvykl.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Aktualizace na novou verzi phpBB 3.0.13-PL1 (fórum)

Post by Jiří Hrma »

BBOOTS je super šablona, také ji mám rád. Ale počkáme, až bude předělaná na phpBB 3.1 :)
Post Reply

Return to “Náměty, dotazy, připomínky”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest