Aktualizace na novou verzi phpBB 3.0.13-PL1 (fórum)
-
TomSoft
- stálý přispěvatel

- Posts: 324
- Joined: Fri Apr 30, 2010 7:07
- Zařízení: LUMIA 950 XL
- Location: Karviná
Aktualizace na novou verzi phpBB 3.0.13-PL1 (fórum)
A šablona BBOOTS už nebude? 
Aktualizace na novou verzi phpBB 3.0.13-PL1 (fórum)
Aktuálně čekám, až ji autor předělá na phpBB 3.1 fórum. Nemá smysl šablonu ladit na současné phpBB 3.0.x, když by se pak úpravy musely znovu dělat na verzi 3.1. Z tohoto důvodu jsem zatím šablonu zamrazil a nechal tuto původní + mobilní verzi 
-
TomSoft
- stálý přispěvatel

- Posts: 324
- Joined: Fri Apr 30, 2010 7:07
- Zařízení: LUMIA 950 XL
- Location: Karviná
Aktualizace na novou verzi phpBB 3.0.13-PL1 (fórum)
OK, dík za zprávu
Na BBOOTS jsem si tak nějak zvykl.
Na BBOOTS jsem si tak nějak zvykl.
Aktualizace na novou verzi phpBB 3.0.13-PL1 (fórum)
BBOOTS je super šablona, také ji mám rád. Ale počkáme, až bude předělaná na phpBB 3.1 
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
