Jakou ROM?

Diskuze o oficiálních a neoficiálních ROM pro HD2 a dalších úpravách tohoto komunikátoru
Firebrand
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: pát lis 27, 2009 13:19
Zařízení: Touch HD

Jakou ROM?

Příspěvek od Firebrand »

Prosim tě, napiš jak si to všechno udělal? Dělal si to z karty? Já bych taky chtěl WM 6.5.X, ale mam strach do toho jít. Funguje všechno normálně? A to fakt bylo tak rychle?

Jo, ty softlačítka, to jsem někde četl, že jsou to jen nějaký png obrázky, a stačí je přepsat jinejma. Třeba to už někdo dělá, třeba na xda? Prortože jsem viděl i obrázky s jinejma, takový víc oblý.
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Jakou ROM?

Příspěvek od Radek Hulán »

Tady máš spoustu odkazů k Miriho ROM, když jsem si s ní hrál:
http://myego.cz/item/nova-neoficialni-v ... uje-skvele" onclick="window.open(this.href);return false;
J. Mlejnek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: pát úno 19, 2010 0:17
Zařízení: K790i, P990i, HD2

Jakou ROM?

Příspěvek od J. Mlejnek »

ArkSwitch, to je ono! Díky za připomenutí! Jen bohužel nejde nastavit křížek, jinak je výborný.

A koukám, že v té starší ROM byly větší Softkeye a písmo z nich nevylézá. Kéž by něco podobného bylo možno dohrát.

Firebrand: nahrál jsem soubor ruu_signed.nbh do rootu karty, přejmenovat ho na leoimg.nbh. Pak jsem šel do Bootloaderu a už to jelo. Stejně tak i s Radiem, také přejmenovat na leoimg.nbh a přes Bootloader. Jestli to bylo 15 minut tak hodně. Kartu jsem použil nově zformátovanou (FAT32), ale prý by neměly vadit ani jiné složky atd. Píše se o max. 2 GB, ale já použil 8 GB a bez problémů.

P.S.
Nemáte někdo seznam Manila souborů pro Sense, které jsou používány v nepřeloženém anglickém prostředí? Já mám jen ten s přeloženými, ale já bych si chtěl v těch anglických přeložit jen počasí a zbytek nechat v angličtině.

***

Hm, ne úplně korektně funguje IM+, spodní část je překryta Softkeybarem. Na funkčnost to valný vliv nemá, ale nepotěší to.

Našel jsem nějaké skiny pro Softtaskbar (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=606317), kde se ta tlačítka rozměrově přizpůsobují velikosti popisky. Ale jinak jsou děsně kýčovité, barevné ikony Start, X atd., různé "lesky" a "skla".
Firebrand
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: pát lis 27, 2009 13:19
Zařízení: Touch HD

Jakou ROM?

Příspěvek od Firebrand »

Tak jsem to udělal jak jsi popsal a fakt úplně bez problém! Díky moc moc!
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Jakou ROM?

Příspěvek od YAMATO »

Pistolník píše:Poprvé v životě musím s Radkem Hulánem nesouhlasit. 1.66 jsem užíval dlouho a stabilita nic moc. Jednou za čas (tak jednou za dva až tři dny nutnost restartu). Nyní již také dlouho používám tu, co má marek proksa - jen o fous starší a musel jsem nuceně restartovat jen jednou (mám ji asi 2 měsíce). Telefon využívám velmi aktivně.
Jediné, co nefunguje naprosto spolehlivě jsou mnou nainstalované programy nedělané pro 6.5.x, ale pro 6.5 (asi dva). Jinak 100% spoleh.
Tak já to mám spíš naopak, s Radem většinou dost nesouhlasím (taky mám u něj ban :lol: ...no ale spíš šlo o politiku), ale v tomto má hodně pravdu...1.66 se HTC hodně povedla, pár jiných jsem nakonec zkusil, některé prvky WM 6.5.x jsou určitě povedené...ale nakonec jsem se vrátil k 1.66, maximálně stabilní a dostatečně rychlé.

Mimochodem, jaká je asi šance, že HTC udělá oficiální ROM s WM 6.5.X? HD2 by si to sakra zasloužila...

Jo, Mlejnku, ty Soft Keye...to je snad jediné, kde jsem to co píšeš viděl, ve všech se mi přizpůsobovaly popiskům. I Ty defaultní WM, jinak dost ošklivé. Zas HTC něco nedodělalo :roll: Hledej na xda, jestli to někde bude tak tam.
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Jakou ROM?

Příspěvek od Radek Hulán »

YAMATO píše:Mimochodem, jaká je asi šance, že HTC udělá oficiální ROM s WM 6.5.X? HD2 by si to sakra zasloužila...
Nulová. HTC maká jen na Androidu a pak WP7 zařízeních, WM6.5 je sice stále funkčně špička, ale jinak mrtvá platforma. A do mrtvol se neinvestuje. HTC nikdy nedělala to, z čeho by neměla přímý zisk, a to WM 6.5.x ROM pro HD2 není.

Já se osobně ale nejvíc těším na MeeGo. Taková Nokia N9, bude-li, by mohl být nástupce HD2 :)
J. Mlejnek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: pát úno 19, 2010 0:17
Zařízení: K790i, P990i, HD2

Jakou ROM?

Příspěvek od J. Mlejnek »

YAMATO píše:Jo, Mlejnku, ty Soft Keye...to je snad jediné, kde jsem to co píšeš viděl, ve všech se mi přizpůsobovaly popiskům. I Ty defaultní WM, jinak dost ošklivé. Zas HTC něco nedodělalo :roll: Hledej na xda, jestli to někde bude tak tam.
Na xda hledám, ale nic kloudného jsem mimo těch v odkazu nenašel. Navíc se mi tam nedaří psát, stále to vypisuje nějaké opatření vůči spamu :roll:

-- doplnění předchozího příspěvku (pát črc 30, 2010 12:08) --

Tak jsem narazil na solidní bug, po ukončení Activesync blbne internetovém připojení, zvláštní je, že jen u některých aplikací. Nutný Softreset. Tak to se mi vůbec nelíbí :roll:
Firebrand
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: pát lis 27, 2009 13:19
Zařízení: Touch HD

Jakou ROM?

Příspěvek od Firebrand »

Mě hlavně přijde, že baterka je pěkně v háji. Mám tam to samý co předtim v 166 a přez noc asi 15 %. Chtěl jsem ještě zkusit to ROM vod Dutyho, ale nemůžu ji stáhnout.
Odpovědět

Zpět na „ROM, hotfixy a HardSPL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů