Posim pomoc, problem pri nahravani ROM

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
udim
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Thu Jul 16, 2009 21:17
Zařízení: iPhone 4 16GB white
Location: Praha

Posim pomoc, problem pri nahravani ROM

Post by udim »

to jsem zkousel, ale tam me to nepusti pres vyrobni cislo. Jedine ze bych ji nasel na xda a zkusil ji stahnout odtamtud..
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

Posim pomoc, problem pri nahravani ROM

Post by Petulinek »

Tak to já už opravdu nevím. Je třeba tam naládovat origo T-M ROMku 1.43 nebo 1.48... Ale kde jí vzít nevím, operátorský telefony jsou neštěstí... Držím palce, snad najdeš a půjde to...
udim
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Thu Jul 16, 2009 21:17
Zařízení: iPhone 4 16GB white
Location: Praha

Posim pomoc, problem pri nahravani ROM

Post by udim »

Dobre.. Ale obavam se, ze to asi najdu jenom tezko. Kdyz ji nenajdu tak asi jedina varianta to je vzit nekam do servisu na placenou opravu co?

-- doplnění předchozího příspěvku (úte dub 20, 2010 15:44) --

Jeste mam napad. Kamarad ma taky HD2 od T-Mobile. Dala by se ta ROMka z toho telefonu nejak stahnout?
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest