Posim pomoc, problem pri nahravani ROM
Posim pomoc, problem pri nahravani ROM
to jsem zkousel, ale tam me to nepusti pres vyrobni cislo. Jedine ze bych ji nasel na xda a zkusil ji stahnout odtamtud..
Posim pomoc, problem pri nahravani ROM
Tak to já už opravdu nevím. Je třeba tam naládovat origo T-M ROMku 1.43 nebo 1.48... Ale kde jí vzít nevím, operátorský telefony jsou neštěstí... Držím palce, snad najdeš a půjde to...
Posim pomoc, problem pri nahravani ROM
Dobre.. Ale obavam se, ze to asi najdu jenom tezko. Kdyz ji nenajdu tak asi jedina varianta to je vzit nekam do servisu na placenou opravu co?
-- doplnění předchozího příspěvku (úte dub 20, 2010 15:44) --
Jeste mam napad. Kamarad ma taky HD2 od T-Mobile. Dala by se ta ROMka z toho telefonu nejak stahnout?
-- doplnění předchozího příspěvku (úte dub 20, 2010 15:44) --
Jeste mam napad. Kamarad ma taky HD2 od T-Mobile. Dala by se ta ROMka z toho telefonu nejak stahnout?
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

