uvolnění paměti
Posted: Sun Mar 28, 2010 10:34
Franky52
instaloval jsem víc programů, na 90% myslím, že mi to zmrvil tento (nejde mi prvním hw tlačítkem aktivovat dialer a zpětné tlačítko tak nejede)
ještě dotaz k nové rom, stačí jen spustit exe soubor v telefonu? nemusí být k tomu nějaký program?
instaloval jsem víc programů, na 90% myslím, že mi to zmrvil tento (nejde mi prvním hw tlačítkem aktivovat dialer a zpětné tlačítko tak nejede)
ještě dotaz k nové rom, stačí jen spustit exe soubor v telefonu? nemusí být k tomu nějaký program?