Page 2 of 2

uvolnění paměti

Posted: Sun Mar 28, 2010 10:34
by Meggy
Franky52
instaloval jsem víc programů, na 90% myslím, že mi to zmrvil tento (nejde mi prvním hw tlačítkem aktivovat dialer a zpětné tlačítko tak nejede)

ještě dotaz k nové rom, stačí jen spustit exe soubor v telefonu? nemusí být k tomu nějaký program?

uvolnění paměti

Posted: Sun Mar 28, 2010 11:26
by rein
Veľmi dobrý program na správu obsadeného miesta na zariadení "TreeSize Mobile" podľa veľkosti obsadeného miesta v zložkách.
http://www.jam-software.com/freeware/index.shtml